Váhy - horoskop na rok 2017

   Rok 2017 může přinést pro znamení Vah různé změny. Ty můžou být způsobené jak vynucením, tak pocitem vnitřní nespokojenosti se současným stavem. Poněkud paradoxní ale je, že váš pocit je založený na tom, že si přece zasloužíte něco lepšího. Proto si dobře pohlídejte, na co myslíte a jaké změny si přejete. Síla myšlenky i slova vás můžou nepříjemně překvapit. Dokonce až tak, že nebudete mít dostatek času na vyhodnocení situace. Což je vlastnost, kterou Váhy nutně k rozhodování potřebují.

   Vztahy

   Vztah potřebuje něčím okysličit, ale vy možná nevíte, jak na to. Základním předpokladem je, abyste změny řešili s partnerem. Jakékoliv svévolné pokusy můžou skončit velmi neblaze. Ještě předtím, než vašemu protějšku něco předestřete, se zamyslete. Opravdu jste nespokojeni se vztahem? Nemůže být problém spíše ve vás?

   Práce

   Na pracovišti musíte počítat s problémy, které vám můžou přerůst přes hlavu. Proto se jim včas postavte čelem. Největším omylem by byl postoj, že tohle si přece nezasloužíte řešit. I kdyby to byla náhodou pravda, není to žádné řešení. Také si vždycky vzpomeňte na to, že kdo se přičiní, k tomu pomoc a odměna přijdou.

   Zdraví

   Nezatěžujte váš organismus konzumací kyselinotvorných potravin, které by mohly přinést různé zdravotní komplikace. Preferujte spíše zásadotvornou stravu. Nezapomeňte ani na tzv. superpotraviny, mezi které patří i oblíbené zelené potraviny.

   Parfémy pro znamení Vah na rok 2017

   Otevřít filtr Sbalit filtr

   Cenové rozpětí

   parfums.cz mění jméno na notinoNew me

   Menu

   volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin