Váhy - horoskop na rok 2015

Snažte se držet reality, jinak vás čekají problémy. Přílišné ideály se tentokrát nesetkají s pozitivní odezvou a vy se budete muset vyrovnávat s různým nátlakem a nečekanými, často vyhrocenými, situacemi. Tento trend vám nemusí dělat dobře na vaši psychiku, je proto dobré zvýšit vnitřní odolnost a hledat v životě pozitivní a radostné zážitky. Důležitá pro vás bude podpora rodiny a přátel, přičemž byste si případné neshody na tomto poli neměli příliš připouštět k tělu. Těšit vás můžou jakékoli kulturní zážitky.

Vztahy

Zapojte se do standardního partnerského života na všech úrovních. Partner ocení, pokud budete vedle zkrášlování interiéru také pomáhat v domácnosti. Domluvte se na nějaké rozumném časovém itineráři, který bude obsahovat jak povinnosti, tak zábavu. A pokud ještě k příjemnému vystupování přidáte city, bude vztah vzkvétat.

Práce

Náladovost vám může komplikovat nejenom spolupráci s kolegy, ale i během obchodních jednání. Pokud pracujete s penězi nebo majetkem, buďte hodně obezřetní, abyste se nestali obětí podvodu nebo něco nezanedbali. V každém případě byste se měli řídit příslovím, že „co je psáno, to je dáno“, a na vše tedy vyžadujte písemné potvrzení.

Zdraví

Různé druhy zánětů a podráždění souvisejících s holením intimních partií můžete eliminovat za pomoci Nivea Intimo Double Effekt emulze pro intimní hygienu 2v1. Emulze obsahuje kyselinu mléčnou a avokádový olej.

Parfémy pro znamení Vah na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin