Usher VIPtoaletní voda pro muže

Usher VIP toaletní voda pro muže 100 ml
Usher VIP toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: USH0028 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Usher VIP
Složení

Usher VIP je toaletní voda pro sebevědomé a silné muže. Vonná esence založená na kořeněných tónech, jež se prezentují značnou pikantností a čerstvostí. Charismatická a osobitá vůně, která opřede vaše tělo mocnou silou. Tóny, jež zpříjemní vaše každodenní žití v jakékoliv společnosti.

Toaletní voda pro muže Usher VIP je stylová a provokativní vůně, která má co nabídnout. Je to například pomeranč, bergamot, semiš nebo muškátový oříšek. To vše zaryto v dřevitém omamném základu, jehož intenzitu můžete poznat na vlastní kůži. Vonné tajemství, které máte na dosah.

Usher VIP je toaletní voda pro muže, která vám bude nabídnuta v zajímavém kulatém flakónku s osobitým designem. Jeho průhledné tělo navíc poodkrývá barevné zpracování vonné kompozice. Poznejte lahodnost, kořeněnost a pronikavost jednotlivých tónů na vlastní kůži.

Složení

Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Usher

Usher Raymond IV. je známý americký hudebník, model, herec a tanečník. Proslavil se především skladbami Yeah! (ft. Lil Jon a Ludacris) a Burn. Jeho nejslavnějším albem je The Confessions (2004), kterého se celosvětově prodalo přes 20 milionů kusů.
V roce 2007 Usher představil své první dva parfémy, nazvané jednoduše „Usher He“ a „Usher She“. Ty si rychle získaly velkou oblibu zákazníků. „Chtěl jsem udělat něco pro mé fanynky i fanoušky, aby se všichni cítili dobře,“ komentoval to tehdy zpěvák. Samostatnou zmínku si zaslouží také doplňkové produkty v podobě sprchového gelu, tělového krému, deodorantu, balzámu po holení a dalších kosmetických přípravků.
Toaletní a parfémované vody Usher vznikly ve spolupráci s Richardem Herpinem a Honorine Blanc. Usher trval na tom, že se bude účastnit každého aspektu jejich tvorby. Kromě toho si přál, aby si je mohl dovolit opravdu kdokoliv – což je důvod, proč jsou nabízeny za směšné nízké ceny. „Když všechno ostatní zmizí, vůně stále zůstává,“ prohlásil.
A ještě jedna zajímavost na závěr – pokud vám flakóny parfémů Usher budou něco připomínat, pak vězte, že jsou inspirované různým oblečením či doplňky (stříbrné čepice, prsten…), které jejich duchovní otec rád nosí. Značka Usher jistě zaujme všechny jedince, kteří milují žánr R&B, chtějí být přitažliví pro opačné pohlaví a shánějí hodně muziky za málo peněz.

Recenze Usher VIP