Tweezerman Studio Collection aplikátor na řasy

Tweezerman Studio Collection aplikátor na řasy
Tweezerman Studio Collection aplikátor na řasy
589

Kód: TWZ00808 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Tweezerman Studio Collection

Nalepování umělých řas nikdy nebylo snadnější. Aplikátor na řasy Tweezerman Studio Collection je profesionální pomocník pro precizní aplikaci klasických umělých řas na pásku i jednotlivých trsů. Aplikátor získal v roce 2018 prestižní ocenění magazínu Allure. Nezáleží, zda jste začátečník nebo expert – s tímto aplikátorem zvládne nanášení umělých řas každý.

Vlastnosti:

  • zahnutá špička pro snadnou aplikaci umělých řas
  • úzký tvar špičky umožňuje přesně vidět místo aplikace
  • ergonomický design pro pohodlné držení a kontrolu nad nástrojem

Jak používat:
Začněte natočením svých přírodních řas – to usnadní lepší přilnutí řas umělých. Pokud chcete aplikovat umělé řasy na pásku, zkraťte jej podle délky vašeho víčka.
Aplikátor držte mezi palcem a ukazováčkem tak, aby špička směřovala dolů. Uchopte pásek umělých řas nebo trs a naneste na něj malé množství lepidla. Počkejte několik vteřin, než lepidlo lehce zaschne. S pomocí aplikátoru umístěte umělé řasy na požadované místo na linii přírodních řas. Plochou aplikátoru umělé řasy opatrně přitlačte k podkladu.
Pokud na aplikátoru zůstanou zbytky lepidla, jednoduše jej očistěte mýdlem a vodou.

O značce Tweezerman

Značka Tweezerman nabízí jedinečné kosmetické pomůcky, které vám významně usnadní každodenní péči o vaši krásu! Toužíte po dokonale upraveném obočí, perfektně čisté pleti nebo po kvalitní manikúře? Spolehnout se můžete na kosmetické pomůcky Tweezerman, které s oblibou používají miliony žen po celém světě! Tuto excelentní newyorskou značku doporučují profesionální vizážisti populárních celebrit i modelek!

Americká značka Tweezerman byla úspěšně uvedena na trh již v roce 1980. Mezi nejoblíbenější produkty této firmy patří zejména legendární pinzeta Tweezerman Slant, která má šikmý hrot pro dokonalou přesnost. Tato pinzeta již 12 krát za sebou získala prestižní ocenění amerického časopisu Allure „Best of Beauty“ v kategorii pinzet a byla uvedena do Síně slávy Allure.

Všechny kosmetické pomůcky Tweezerman jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli a ručně broušené. Značka Tweezerman na svých výrobcích neustále pracuje a přináší zákazníkům nové inovace.

Recenze Tweezerman Studio Collection