Tužidla na vlasy

Tužidla na vlasy
Ochrana vlasů před teplem
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Pudry na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Ostatní styling
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Pomády na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Gumy na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
 • Definice a textura
 • Goldwell
Nejprodávanější

Proč používat tužidlo na vlasy?

Užijte si objem vlasů i perfektní fixaci tvaru účesu. S kvalitním tužidlem na vlasy je to hračka. Tužící pěna na vlasy či tekuté tužidlo vlasy vytvaruje, nadzvedne a dodá jim lesk. Vyberte si to nejlepší tužidlo pro váš typ vlasů a těšte se z dokonalého výsledku.

Tužidlo na vlasy patří podobně jako lak mezi základní přípravky pro styling vlasů, které udrží vlasy v požadovaném tvaru po celý den – ať už pracujete, věnujte se sportu, nebo vyrazíte party.

Jak vybrat tužidlo na vlasy?

Tužidla na vlasy se liší silou tužicího efektu, texturou a typem vlasů, pro které jsou určeny. Vyberte si tužidlo podle svých potřeb – máte-li nepoddajné a husté vlasy, nebojte se sáhnout po silném tužení, pro jemnější vlasy vám postačí nižší stupeň fixace.

Pěnové na vlasy nebo tužidlo ve spreji?

 • Pěnové tužidlo na vlasy umožňuje snadnou aplikaci. Stačí nanést malé množství pěny do dlaně a pak s ní vytvarovat účes. Pěna na vlasy je k vlasům jemná a nezatíží je.
 • Tekuté tužidlo na vlasy ve spreji může na první pohled připomínat lak na vlasy a stejně jako lak ho nastříkáte rovnou do vlasů.

Tužidla pro různé typy vlasů

 • Tužidlo na jemné vlasy se vyznačuje lehkým tužením. Ideálně zvolte pěnu na vlasy pro objem. Je lehká a jemné zplihlé vlasy krásně nadzvedne.
 • Tužidlo na kudrnaté vlasy zajistí pružnost, přirozený vzhled vašich vln a neslepuje vlasy. To nejlepší tužidlo na vlnité vlasy vás ochrání proti krepatění a dodá vlasům lesk.
 • Tužidlo na vlasy pro muže se perfektně hodí ke stylingu krátkých pánských účesů. Dodá vlasům vzdušný vzhled.

Jak používat tužidlo na vlasy?

 1. Tužidlo důkladně protřepejte.
 2. Do dlaně naneste takové množství tužidla, aby vám vystačilo na celou délku vlasů. Pozor ale, aby ho nebylo moc – vlasy jsou pak těžké a zplihlé.
 3. Tužidlo aplikujte na umyté a lehce vysušené vlasy nejlépe hřebenem s širokými zuby. Použít můžete i ruce.
 4. Pročešte vlasy, abyste tužidlo aplikovali rovnoměrně.
 5. Neoplachujte a vlasy vyfénujte. Až potom použijte žehličku nebo kulmu na vlasy.