Trussardi My Namesprchový gel pro ženy

Trussardi My Name sprchový gel pro ženy 200 ml
Trussardi My Name sprchový gel pro ženy 200 ml
sprchový gel pro ženy 200 ml

Kód: TRU0529 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Trussardi My Name
Složení

Sprchový gel pro ženy Trussardi My Name je skvělým doplňkem parfémované vody ze stejné řady. Uchvátí vás svým jemným složením. Pokožka po umytí zůstane čistá, svěží, zklidněná a provoněná šumivou vůni, která zkoumá ženskou smyslnost a intimitu. Ideální pro ženy jedinečné, sebevědomé a smyslné.

Složení

Konzistence
gel

O značce Trussardi

Značka Trussardi je esencí italského životního stylu. Vznikla roku 1911 v Bergamu a původně se zaměřovala na výrobu luxusních rukavic. V průběhu desetiletí se pak stala jednou z nejúspěšnějších společností ve světě módy. V 60. letech povýšil Nicola Trussardi kožené zboží díky kombinaci kvalitních materiálů, pokročilým konstrukcím střihů a výzkumu zpracování kůže na novou úroveň. Brzy značka přidala i další módní doplňky, kolekce dámského a pánského oblečení nebo třeba luxusní interiéry vozů Alfa Romeo.

Trussardi odráží tradici, italskou kulturu a současné trendy i ve svých vůních. Každý parfém Trussardi v sobě nese tyto hodnoty a je inspirovaný italským životním stylem. Za vyzkoušení stojí třeba dámská parfémovaná voda Trussardi My Name nebo pánská kultovní vůně Trussardi My Land. Přivoňte si k esenci italské elegance, kvality a prestiže.

Recenze Trussardi My Name