Trussardi My Namedeospray pro ženy

Trussardi My Name deospray pro ženy 100 ml
Trussardi My Name deospray pro ženy 100 ml
deospray pro ženy 100 ml

Kód: TRU0539 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Trussardi My Name

Deospray pro ženy Trussardi My Name je skvělým doplňkem parfémované vody ze stejné řady. Je velmi diskrétní a přitom účinně chrání před pocením i zápachem. Přináší svůdnou vůni, která je inspirovaná esencí ženskosti a smyslnosti, kterou si zamilují ženy láskyplné, sexy a sebevědomé. Ideální pro každodenní použití.

O značce Trussardi

Značka Trussardi je esencí italského životního stylu. Vznikla roku 1911 v Bergamu a původně se zaměřovala na výrobu luxusních rukavic. V průběhu desetiletí se pak stala jednou z nejúspěšnějších společností ve světě módy. V 60. letech povýšil Nicola Trussardi kožené zboží díky kombinaci kvalitních materiálů, pokročilým konstrukcím střihů a výzkumu zpracování kůže na novou úroveň. Brzy značka přidala i další módní doplňky, kolekce dámského a pánského oblečení nebo třeba luxusní interiéry vozů Alfa Romeo.

Trussardi odráží tradici, italskou kulturu a současné trendy i ve svých vůních. Každý parfém Trussardi v sobě nese tyto hodnoty a je inspirovaný italským životním stylem. Za vyzkoušení stojí třeba dámská parfémovaná voda Trussardi My Name nebo pánská kultovní vůně Trussardi My Land. Přivoňte si k esenci italské elegance, kvality a prestiže.

Recenze Trussardi My Name