Trussardi My Name

deospray pro ženy 100 ml

Trussardi My Name deospray pro ženy 100 ml
Trussardi My Name deospray pro ženy 100 ml
deospray pro ženy 100 ml

Kód: TRU0539 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Trussardi My Name
deospray pro ženy 100 ml

Popis parfému Trussardi My Name

Deospray pro ženy Trussardi My Name je skvělým doplňkem parfémované vody ze stejné řady. Je velmi diskrétní a přitom účinně chrání před pocením i zápachem. Přináší svůdnou vůni, která je inspirovaná esencí ženskosti a smyslnosti, kterou si zamilují ženy láskyplné, sexy a sebevědomé. Ideální pro každodenní použití.

O značce Trussardi

Značka Trussardi je esencí italského životního stylu. Vznikla roku 1911 v Bergamu a původně se zaměřovala na výrobu luxusních rukavic. V průběhu desetiletí se pak stala jednou z nejúspěšnějších společností ve světě módy. V 60. letech povýšil Nicola Trussardi kožené zboží díky kombinaci kvalitních materiálů, pokročilým konstrukcím střihů a výzkumu zpracování kůže na novou úroveň. Brzy značka přidala i další módní doplňky, kolekce dámského a pánského oblečení nebo třeba luxusní interiéry vozů Alfa Romeo.

Trussardi odráží tradici, italskou kulturu a současné trendy i ve svých vůních. Každý parfém Trussardi v sobě nese tyto hodnoty a je inspirovaný italským životním stylem. Za vyzkoušení stojí třeba dámská parfémovaná voda Trussardi My Name nebo pánská kultovní vůně Trussardi My Land. Přivoňte si k esenci italské elegance, kvality a prestiže.

Recenze Trussardi My Name

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!