TousKids Boy toaletní voda

Tous Kids Boy toaletní voda
Tous Kids Boy toaletní voda
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
900

Ušetříte 52%
100 ml
427

Skladem | Kód: TOU0383
1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Prodlužte dobrodružné léto do nekonečna a ještě dál. Toaletní voda pro děti Tous Kids Boy je tak svěží a ovocná jako šťavnaté plody, které jste vždy v letních měsících sbírali při vzrušujících hrách na babiččině zahrádce. Stejnou pohodou, lehkostí a radostnou prázdninovou atmosférou obklopte i své děti – klidně každý den.

  • šťavnatá ovocná vůně
  • evokuje šťastné chvíle plné her a vzrušující atmosféru prázdnin
  • dobrodružná vůně pro všechny chlapce

Složení vůně
Vůni otevírají svěží tóny mandarinky, neroli a jetele. Další vlnu svěžesti má na svědomí čerstvě posekaná tráva a vodní tóny, které protne sladké kandované jablko. Tajemství letních prázdnin je ukryté ve vůni lékořice a pižma.

Příběh vůně
Vůně určená pro chlapce Tous Kids Boy je součástí dua vůní – ta pro dívky nese název Tous Kids Girl. Jejich příběh se začal psát roku 2012 pod rukama parfémářek Domitille Bertier a Juliette Karaguezoglou. Toaletní voda pro chlapce evokuje dobrodružnou povahu mladých hochů, atmosféru prázdnin a zdánlivě nekonečných letních dní. Provedení flakonku je v typické klučičí bledě modré barvě s vyobrazeným panáčkem na víčku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jetel, neroli, mandarinko-pomerančové aroma
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tráva, kandované jablko, vodní tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
lékořice, pižmo
Druh vůně
aromatická, ovocná

Tous je španělská šperkařská značka. V roce 1920 ji založil Salvador Tous Blavi společně se svou manželkou Teresou Ponsa Masovou. Původně se společnost zaměřovala pouze na opravu hodinek. Později začala vyrábět rozmanitou nabídku dámských šperků, hodinky, kabelky, sluneční brýle a v neposlední řadě také kolekci parfémů.

Od roku 2002, kdy byla na trh uvedena první vůně jednoduše pojmenovaná Tous, značka vyrobila více než tři desítky dalších vůní. Všechny parfémy Tous jsou propojeny typickým logem ve tvaru medvídka, které se promítá především do uzávěrů jednotlivých flakónků.