Přejít na hlavní obsah
Tous 1920 parfémovaná voda pro muže
Tous 1920 parfémovaná voda pro muže
Tous 1920 parfémovaná voda pro muže
Hlava
kardamom, bergamot, černý pepř
Srdce
kmín, čaj, jasmín
Základ
cedr, pačuli, pravá ambra
Druh vůnězelená, kořenitá, dřevitá

Vůně mísící chlad a sebevědomí s tajemstvím něžného jasmínu

S vůní Tous 1920 jste stále tím, kým jste. Parfémovaná voda pro muže Tous 1920 je zpočátku lehká a po chvíli zaznamenáte podmanivé aroma jasmínu. Přítomnost dřeva a ambry zůstává déle, díky čemuž je vůně osobitá a neměnná.

  • dřevitěkořeněná vůně pro muže
  • představena v roce 2017
  • vytvořena parfumérkou Daphné Bugey

Složení vůně:
V první chvíli vás ohromí citrusové tóny bergamotu a kořeněného kardamomu s růžovým pepřem. Poté se o slovo přihlásí lístky čerstvého jasmínu, jenž srdci této mužné vůně dodávají jemné aroma. Tuto jemnost kompenzuje ušlechtilost cedrového dřeva a bio-pačuli, které se mísí s šedým jantarovým akordem.

Příběh vůně:
Společnost založil v roce 1920 Salvador Tous Blavi a vytvořil tak uznávaný rodinný šperkařský podnik. Začátkem roku 2000 proběhla velká expanze, společnost Tous diverzifikovala své produkty a započala s výrobou vůní. 
Značka TOUS oslavila své první století a jako rodinná společnost staví svou budoucnost na stejném snu, jaký měla při svém založení: být značkou, která podporuje sebevyjádření a kreativitu. Šperkařskou dílnu Tous proslavily šperky ve tvaru medvídka, jenž zdobí také flakony některých vůní.

Tous1920 parfémovaná voda pro muže

100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: TOU00685