TouchBack BrowMarkerfixa k líčení obočí

TouchBack BrowMarker fixa k líčení obočí
TouchBack BrowMarker fixa k líčení obočí
(Soft Black) 1,2 ml

Kód: TOB1519 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu TouchBack BrowMarker
Vlastnosti

Popis:
Fixa TouchBack BrowMarker vám zajistí precizní vytvarování obočí a zdůraznění přirozeného tvaru nadočnicových oblouků. Dokonale vyplní prázdná místa v obočí a zabarví světlejší chloupky. Fixa má tenký, patentovaný aplikátor, díky kterému se jednoduše nanáší a zajišťuje tak detailní aplikaci barvy.
Fixa na obočí TouchBack BrowMarker nezanechá na obočí nepřirozený povlak, ale naopak s ním dokonale splyne a je k nerozeznání od přirozeného obočí. Zajistí vašemu obočí tolik žádoucí hustotu a dokonalý tvar. Užívejte si krásně tvarované obočí s barvicí fixou TouchBack BrowMarker.

Účinky:

  • sjednotí odstín obočí
  • vyplní mezery v obočí a ztmaví světlé chloupky
  • vypadá naprosto přirozeně
  • dodá obočí přirozený tvar
  • neobsahuje amoniak ani peroxid

Složení:

  • pšeničné proteiny – vyhlazují chloupky obočí

Jak aplikovat:
Aplikujte na suché a čisté obočí. Nanášejte rychlými a krátkými tahy ve směru růstu chloupků. Dokreslete chybějící chloupky nebo pokud chcete pouze zvýraznit tvar obočí, kreslete krátké čárky po obvodu linie obočí. Na závěr můžete obočí přečesat kartáčkem na obočí. Barvu z obočí odstraníte jednoduše odlíčením.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce TouchBack

Kosmetika TouchBack přináší ideální řešení pro lidi, které trápí odrůstající či šedivé vlasy. Chcete, aby vaše vlasy vypadaly skvěle i několik týdnů po návštěvě kadeřníka? Vyzkoušejte vlasový korektor TouchBack Hair Marker a vaše vlasy budou vypadat vždy bezchybně. Přípravek se snadno nanáší, nedrolí se, nevyčesává se a při správném výběru odstínu vypadá naprosto přirozeně.

Dočasná barva ve formě fixu se aplikuje přímo na suché vlasy. Neobsahuje peroxid ani amoniak, namísto toho se skládá z rostlinných proteinů a kondicionéru, které o vlasy pečují a vyživují je. Stejně tak i druhý výrobek značky, TouchBack Brow Marker, je efektivním a zároveň šetrným pomocníkem při úpravě obočí.

Mějte i vy dokonalé vlasy a obočí s přípravky značky TouchBack!

Recenze TouchBack BrowMarker