Topvet Professional

masážní olej skořice

Topvet Professional masážní olej skořice
Topvet Professional masážní olej skořice
200 ml

Kód: TOP0929 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Topvet Professional
200 ml

Popis produktu Topvet Professional

Popis:
Dopřejte si viditelně hladší pokožku! Topvet Professional je masážní olej s výrazným podílem skořicové silice. Silice citelně prohřívá pokožku, rozšiřuje cévy a tím odbourává tukové buňky. Skořicový olej Topvet Professional je obzvlášť vhodný pro použití v místech, kde se vyskytuje celulitida. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíte účinek skořicové silice a tím urychlíte odbourávání tuků.

Účinky:

  • způsobuje prohřátí pokožky
  • zlepšuje elasticitu pokožky
  • zvyšuje mikrocirkulaci
  • vyhlazuje pokožku
  • odbourává tuky
  • pomáhá předcházet vzniku celulitidy

Složení:

  • skořicový olej – podporuje mikrocirkulaci; urychluje odstraňování tukových buněk

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte dostatečné množství oleje Topvet přímo na pokožku v místech výskytu tzv. pomerančové kůže. Olej prakticky nevsakuje, proto je vhodný k dlouhotrvající rehabilitační, relaxační i sportovní masáži. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ oleje
ostatní rostlinné oleje
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Topvet

Rodinná firma Topvet, založena v roce 1990 MVDr. Jiřím Pantůčkem, patří k nejznámějším českým výrobcům přírodní kosmetiky a doplňků stravy. V současné době dodává na trh stovky přípravků, které si díky své účinnosti a nízké ceně získaly velkou oblibu zákazníků.

Masážní oleje, pleťové krémy, balzámy, bylinné masti a další výrobky značky Topvet obsahují pouze ty nejkvalitnější ingredience, z nichž mnohé pocházejí z ekologického zemědělství. Ve složení BIO produktů Topvet nenajdete žádné ropné látky, syntetická barviva či vůně, konzervanty ani živočišné a GMO složky. Topvet odmítá testování na zvířatech a používá recyklovatelné obaly.

Nabídka společnosti Topvet zahrnuje i produkty speciálně určené pro jedince trpící různými zdravotními potížemi - astmatiky, ekzematiky, alergiky atd. Značka Topvet jistě zaujme všechny jedince, kteří touží nejen po kráse, ale i po zdraví nebo shánějí prvotřídní výrobky pro celou rodinu.