Töpfer BabyCare

balzám proti chladu a větru

Töpfer BabyCare balzám proti chladu a větru
Töpfer BabyCare balzám proti chladu a větru
75 ml

Kód: TPF0582 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Töpfer BabyCare

Popis:
Dětská pokožka je velmi náchylná na podráždění. Balzám proti chladu a větru Töpfer Babycare vytvoří na dětské pokožce ochranný film, který chrání pokožku vašeho děťátka před vnějšími vlivy okolí. Vysoce kvalitní ingredience udržují pokožku děťátka chráněnou před chladem, větrem a vlhkostí. Obsah vlhkosti kůže je stabilizován pomocí přírodních složek obsažených v balzámu Töpfer Babycare. Používejte i jako ochranu pro dětské rty. Dětský balzám Töpfer Babycare neobsahuje mýdlo, PEGy, složky na bázi minerálních olejů, syntetické vonné látky, barviva ani konzervační látky

Účinky:

  • zanechává pokožku jemnou a vláčnou
  • chrání před nepříznivými vlivy okolí
  • vytváří na pokožce ochranný vyživující film

Složení:

  • olej z extraktu z organických pšeničných otrub – pečuje o pokožku a vyživuje ji
  • organický olivový, jojobový a mandlový olej – výborné zvláčňující účinky, vytváří ochranný film na pokožce
  • organický měsíček – zklidňuje citlivou pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro citlivou dětskou pokožku.

Jak aplikovat:
Aplikujte na dětskou pokožku kdykoli, především při styku pokožky s deštěm či větrem.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Töpfer

Společnost Töpfer patří k předním německým výrobcům jídla a přírodní kosmetiky pro děti. V roce 1911 jí založil podnikatel Max Töpfer, který ve spolupráci s několika pediatry vyvinul novou tekutou kojeneckou výživu. Postupem času se její nabídka rozšiřovala o další prvotřídní produkty - velkou oblibu zákazníků si získala například rýžová kaše Töpfer Reisschleim®, kojenecké mléko Lactana® nebo pudr do koupele Töpfer Bran Bath.

Základem všech kosmetických přípravků Töpfer jsou pšeničné otruby - bohatý zdroj antioxidantů, karotenoidů, arabinoxylanu (posiluje imunitní systém) i dalších proteinů, kyseliny ferulové (mj. blahodárně působí na pleť), minerálů a vitamínů (E a C). Samostatnou zmínku si zaslouží také měsíček lékařský, mající výrazné antibakteriální, protizánětlivé a antiseptické účinky.

Töpfer si je dobře vědoma toho, že pokožka miminek i starších dětí je velmi citlivá a jemná. Proto klade maximální důraz na kvalitu. Většina rostlinných ingrediencí pochází z ekologického zemědělství, popřípadě z kontrolovaných sběrů ve volné přírodě. Není divu, že olejíčky, krémy, tělové krémy… Töpfer jsou doporučovány lékaři i přírodními asistentkami a některé z nich se dokonce používají v nemocnicích.

Přírodní kosmetika Töpfer je dermatologicky testována a certifikována německou asociací BDIH. To v praxi znamená, že neobsahuje žádné ropné složky, parafín, vazelínu či suroviny získávané z mrtvých živočichů. Nebyla radioaktivně ošetřena ani testována na zvířatech.

Značka Töpfer  jistě zaujme všechny jedince, kteří se nedávno stali rodiči, dbají na ochranu životního prostředí, milují své ratolesti a chtějí pro ně jen to nejlepší.