TOP10 letních niche vůní 2016

Escentric Molecules Molecule 01 EDT - unisex - opravdový fenomén! Parfém založený na jediné ingredienci? Tato vůně napíše jedinečný příběh na vaší pokožce a komplimenty se jen pohrnou. A ještě k tomu ji můžete sdílet se svým partnerem či partnerkou, protože je unisex a na každém z vás bude vonět jinak.

Montale Pure Gold EDP - pro ženy - pro všechny milovníky čistých ovocně-květinových vůní. Komu by nevoněla meruňka?! Ideální dámská vůně do práce nebo i jen tak na volný letní den. Montale nikdy nezklame! A ten zlatý flakon…

Penhaligon's Sartorial EDT - pro muže - nutná výbava dokonalého gentlemana, který chce vonět čistě a velmi elegantně. Perfektní vůně na pracovní schůzku a na jiné formální příležitosti.

Montale Roses Musk EDP - pro ženy - nepřekonatelná síla čisté růže. Symbol ženskosti a jemnosti. Nadčasová interpretace klasické vůně růží s řádnou dávkou čistého pižma.

Montale Soleil De Capri EDP - unisex - jiskřivá a pozitivní citrusová unisex vůně na letní dny. Exotické ovoce kumquat dělá tento francouzský parfém opravdu jedinečný. Tak jako jste i vy!

Amouage Sunshine EDP - pro muže - novinka od uznávané niche značky Amouage doslova frčí! Jejich vstup do světa pánských vůní nemohl dopadnout lépe. Velmi originální reinterpretace typické pánské vůně.

Creed Aventus EDP - pro muže - ztělesnění mužnosti. Čistá a zároveň rafinovaná vůně z francouzského domu Creed s více než stoletou historií. Luxusní záležitost pro opravdové muže.

Penhaligon's Artemisia EDP - pro ženy - pro všechny dámy, které milují pudrovité vůně. Anglická značka Penhaligons interpretuje vůni fialky tradičně i moderně zároveň.

Mancera Cedrat Boise EDP - unisex - bezstarostná, dlouhotrvající, sportovní a mužná vůně francouzské značky Mancera nezklame žádného muže, který hledá univerzální a příjemnou vůni.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger EDP - pro ženy - vůně květů pomerančovníku vám připomene nejednu dovolenou u moře. Tak proč se nevracet pokaždé při nošení tohoto francouzského parfému?

celý text skrýt text