TOP10 letních niche vůní 2016

Escentric Molecules Molecule 01 EDT - unisex - opravdový fenomén! Parfém založený na jediné ingredienci? Tato vůně napíše jedinečný příběh na vaší pokožce a komplimenty se jen pohrnou. A ještě k tomu ji můžete sdílet se svým partnerem či partnerkou, protože je unisex a na každém z vás bude vonět jinak.

Montale Pure Gold EDP - pro ženy - pro všechny milovníky čistých ovocně-květinových vůní. Komu by nevoněla meruňka?! Ideální dámská vůně do práce nebo i jen tak na volný letní den. Montale nikdy nezklame! A ten zlatý flakon…

Penhaligon's Sartorial EDT - pro muže - nutná výbava dokonalého gentlemana, který chce vonět čistě a velmi elegantně. Perfektní vůně na pracovní schůzku a na jiné formální příležitosti.

Montale Roses Musk EDP - pro ženy - nepřekonatelná síla čisté růže. Symbol ženskosti a jemnosti. Nadčasová interpretace klasické vůně růží s řádnou dávkou čistého pižma.

Montale Soleil De Capri EDP - unisex - jiskřivá a pozitivní citrusová unisex vůně na letní dny. Exotické ovoce kumquat dělá tento francouzský parfém opravdu jedinečný. Tak jako jste i vy!

Amouage Sunshine EDP - pro muže - novinka od uznávané niche značky Amouage doslova frčí! Jejich vstup do světa pánských vůní nemohl dopadnout lépe. Velmi originální reinterpretace typické pánské vůně.

Creed Aventus EDP - pro muže - ztělesnění mužnosti. Čistá a zároveň rafinovaná vůně z francouzského domu Creed s více než stoletou historií. Luxusní záležitost pro opravdové muže.

Penhaligon's Artemisia EDP - pro ženy - pro všechny dámy, které milují pudrovité vůně. Anglická značka Penhaligons interpretuje vůni fialky tradičně i moderně zároveň.

Mancera Cedrat Boise EDP - unisex - bezstarostná, dlouhotrvající, sportovní a mužná vůně francouzské značky Mancera nezklame žádného muže, který hledá univerzální a příjemnou vůni.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger EDP - pro ženy - vůně květů pomerančovníku vám připomene nejednu dovolenou u moře. Tak proč se nevracet pokaždé při nošení tohoto francouzského parfému?

Otevřít filtr Sbalit filtr

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014