TOP 5 parfémů pro ženy

Montale - Roses Musk - má ráda vůni čistoty. Vůni, která nikoho neurazí, která je jemná a podtrhne její ženskost. Za symbol čistoty a ženskosti považuje růži. Je to její nejoblíbenější květ. Hledá parfém, který by podtrhnul její ženskost.

Amouage - Honour Woman - bílá barva ji vystihuje. Miluje vůni bílých květů a to především gardénie, tuberózy a jasmínu. Nejvíce ji přitahuje jejich sladkost. Umí ocenit kvalitu a originalitu vůně. Hledá parfém, který se dá nosit po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - ráda se nechá překvapit a je otevřená každému dobrodružství. Impulzivnost je jí vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ji potěší. Květy nepovažuje za jediný symbol vystihující ženskost. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Pure Gold - kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni doslova podmaňující. Vidí a především z něj cítí ztělesnění romantiky a nostalgie na vzpomínky svého prvního parfému. Umí ocenit, jak parfém dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností. Touží, aby jí parfém stále dokola připomínal tento kaleidoskop protikladů.

Serge Lutens - Chergui - miluje orientální vůně. Zejména pro jejich hloubku a komplexnost - jsou přesně jako její duše s mnoha zákoutími. Zároveň má ráda sladké vůně. Umí ocenit vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit charakteristické vůně a také vůně plné smyslnosti a jemnosti. Její srdce je teplé, umí zahřát - stejně jako tento parfém.

celý text skrýt text