TOP 5 parfémů pro ženy

Montale - Roses Musk - má ráda vůni čistoty. Vůni, která nikoho neurazí, která je jemná a podtrhne její ženskost. Za symbol čistoty a ženskosti považuje růži. Je to její nejoblíbenější květ. Hledá parfém, který by podtrhnul její ženskost.

Amouage - Honour Woman - bílá barva ji vystihuje. Miluje vůni bílých květů a to především gardénie, tuberózy a jasmínu. Nejvíce ji přitahuje jejich sladkost. Umí ocenit kvalitu a originalitu vůně. Hledá parfém, který se dá nosit po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - ráda se nechá překvapit a je otevřená každému dobrodružství. Impulzivnost je jí vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ji potěší. Květy nepovažuje za jediný symbol vystihující ženskost. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Pure Gold - kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni doslova podmaňující. Vidí a především z něj cítí ztělesnění romantiky a nostalgie na vzpomínky svého prvního parfému. Umí ocenit, jak parfém dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností. Touží, aby jí parfém stále dokola připomínal tento kaleidoskop protikladů.

Serge Lutens - Chergui - miluje orientální vůně. Zejména pro jejich hloubku a komplexnost - jsou přesně jako její duše s mnoha zákoutími. Zároveň má ráda sladké vůně. Umí ocenit vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit charakteristické vůně a také vůně plné smyslnosti a jemnosti. Její srdce je teplé, umí zahřát - stejně jako tento parfém.

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin