TOP 5 parfémů pro muže

Mancera - Cedrat Boise - vyrůstal na typicky mužských citrusových vůních, které miluje. Nyní se však potřebuje posunout dál. Hledá mužnou vůni, která pozvedne jeho ego. Miluje, když si ho ženy všímají - také díky vůni. Hledá parfém, který ho bude vystihovat jak v práci, tak v tělocvičně, anebo i když bude jen tak ležérně oblečený.

Amouage - Reflection Man - má rád jemně sladké vůně. Chce vonět čistotou, téměř jako by právě vyšel ze sprchy. Nebojí se jemné pudrovitosti v parfému. Vůně sladkého jasmínu mu také vůbec nevadí. Chce vonět sofistikovaně, luxusně a nebojí se na sebe upoutat pozornost.

Creed - Aventus - alfa muž. Vůdce. Dobyvatel. Hledá jedinečnou pánskou vůni, která by zdůrazňovala jeho mužské kvality. Přiklání se k čistým, jemně ovocným vůním, které však v sobě ukrývají hloubku a tajuplnost.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rád se nechá překvapit a je otevřený dobrodružstvím. Impulzivnost je mu vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ho potěší. V jednoduchosti umí najít půvab. Miluje jemnou vůni dřeva. Hledá parfém, který je plný protikladů.

Comme Des Garcons - Wonderwood - miluje vůni dřeva. Považuje ho za symbol mužnosti. Nemá potřebu na sebe za každou cenu upozorňovat. Ve střídmosti nachází potěšení. Dřevo je pro něho taktéž symbol hloubky - přesně jako jeho povaha. Je rozvážný, má svoje hodnoty a je konzervativní. To ho naplňuje.

celý text skrýt text