TOP 10 podzimních niche vůní pro ženy a muže

Montale - Intense Cafe - unisex, EDP - parfém vonící kávou? Ano! Tato vůně Montale mistrovsky spojuje aroma kávy, vanilky a růže.

Escentric Molecules - Molecule 01 - unisex, EDT - parfémový fenomén s jednou jedinou ingrediencí, který na každé pokožce rozehraje vlastní příběh.

Montale - Dark Purple - pro ženy, EDP - růže doplněná tóny švestky. Originální a dlouhotrvající parfém od jedné z nejoblíbenějších niche značek Montale.

Mancera - Aoud Café - unisex, EDP - kávové tóny v parfémech jsou teď velmi oblíbené. Jaké je jejich spojení s dřevitou složkou? Jako podzim ve flakónu.

Amouage - Interlude Men - pro muže, EDP - typicky komplexní, mysteriózní a hřejivý parfém světoznámé niche značky Amouage.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance - pro ženy, EDP - to pravé pro všechny milovníky opravdu intenzivní vůně růže. Tento parfém vás nemůže zklamat.

Penhaligon's - Artemisia - pro ženy, EDP - výrazná pudrovitá vůně, které dominuje fialka doplněná sladkou vanilkou.

L'Artisan Parfumeur - Timbuktu - unisex, EDT - fenomenální kompozice dřevitého aroma vetiveru a pořádné dávky kadidla. Jedinečný zážitek!

Serge Lutens - Ambre Sultan - pro ženy, EDP - opulentní orientální ambrovitá vůně pro všechny milovníky parfémů, které přitahují pozornost.

Montale - Black Aoud - pro muže, EDP - strhující a odvážná směs růže a exotického dřeva oud. Jako stvořená pro všechny muže s odvahou vykročit do neznáma.

 
 

celý text skrýt text

Menu