TOP 10 podzimních niche vůní pro ženy a muže

Montale - Intense Cafe - unisex, EDP - parfém vonící kávou? Ano! Tato vůně Montale mistrovsky spojuje aroma kávy, vanilky a růže.

Escentric Molecules - Molecule 01 - unisex, EDT - parfémový fenomén s jednou jedinou ingrediencí, který na každé pokožce rozehraje vlastní příběh.

Montale - Dark Purple - pro ženy, EDP - růže doplněná tóny švestky. Originální a dlouhotrvající parfém od jedné z nejoblíbenějších niche značek Montale.

Mancera - Aoud Café - unisex, EDP - kávové tóny v parfémech jsou teď velmi oblíbené. Jaké je jejich spojení s dřevitou složkou? Jako podzim ve flakónu.

Amouage - Interlude Men - pro muže, EDP - typicky komplexní, mysteriózní a hřejivý parfém světoznámé niche značky Amouage.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance - pro ženy, EDP - to pravé pro všechny milovníky opravdu intenzivní vůně růže. Tento parfém vás nemůže zklamat.

Penhaligon's - Artemisia - pro ženy, EDP - výrazná pudrovitá vůně, které dominuje fialka doplněná sladkou vanilkou.

L'Artisan Parfumeur - Timbuktu - unisex, EDT - fenomenální kompozice dřevitého aroma vetiveru a pořádné dávky kadidla. Jedinečný zážitek!

Serge Lutens - Ambre Sultan - pro ženy, EDP - opulentní orientální ambrovitá vůně pro všechny milovníky parfémů, které přitahují pozornost.

Montale - Black Aoud - pro muže, EDP - strhující a odvážná směs růže a exotického dřeva oud. Jako stvořená pro všechny muže s odvahou vykročit do neznáma.

 
 

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Vyberte značku

12 3 2773

12 3 4 5 2773 Dalších 15 Nahoru

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin