TOP 10 niche - Vanoce 2015

Parfémy pro ženy

Montale - Roses Musk - má ráda vůni čistoty. Vůni, která nikoho neurazí, která je jemná a podtrhne její ženskost. Za symbol čistoty a ženskosti považuje růži. Je to její nejoblíbenější květ. Hledá parfém, který by podtrhnul její ženskost.

Amouage - Honour Woman - bílá barva ji vystihuje. Miluje vůni bílých květů a to především gardénie, tuberózy a jasmínu. Nejvíce ji přitahuje jejich sladkost. Umí ocenit kvalitu a originalitu vůně. Hledá parfém, který se dá nosit po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - ráda se nechá překvapit a je otevřená každému dobrodružství. Impulzivnost je jí vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ji potěší. Květy nepovažuje za jediný symbol vystihující ženskost. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Pure Gold - kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni doslova podmaňující. Vidí a především z něj cítí ztělesnění romantiky a nostalgie na vzpomínky svého prvního parfému. Umí ocenit, jak parfém dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností. Touží, aby jí parfém stále dokola připomínal tento kaleidoskop protikladů.

Serge Lutens - Chergui - miluje orientální vůně. Zejména pro jejich hloubku a komplexnost - jsou přesně jako její duše s mnoha zákoutími. Zároveň má ráda sladké vůně. Umí ocenit vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit charakteristické vůně a také vůně plné smyslnosti a jemnosti. Její srdce je teplé, umí zahřát - stejně jako tento parfém.


Parfémy pro muže

Mancera - Cedrat Boise - vyrůstal na typicky mužských citrusových vůních, které miluje. Nyní se však potřebuje posunout dál. Hledá mužnou vůni, která pozvedne jeho ego. Miluje, když si ho ženy všímají - také díky vůni. Hledá parfém, který ho bude vystihovat jak v práci, tak v tělocvičně, anebo i když bude jen tak ležérně oblečený.

Amouage - Reflection Man - má rád jemně sladké vůně. Chce vonět čistotou, téměř jako by právě vyšel ze sprchy. Nebojí se jemné pudrovitosti v parfému. Vůně sladkého jasmínu mu také vůbec nevadí. Chce vonět sofistikovaně, luxusně a nebojí se na sebe upoutat pozornost.

Creed - Aventus - alfa muž. Vůdce. Dobyvatel. Hledá jedinečnou pánskou vůni, která by zdůrazňovala jeho mužské kvality. Přiklání se k čistým, jemně ovocným vůním, které však v sobě ukrývají hloubku a tajuplnost.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rád se nechá překvapit a je otevřený dobrodružstvím. Impulzivnost je mu vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ho potěší. V jednoduchosti umí najít půvab. Miluje jemnou vůni dřeva. Hledá parfém, který je plný protikladů.

Comme Des Garcons - Wonderwood - miluje vůni dřeva. Považuje ho za symbol mužnosti. Nemá potřebu na sebe za každou cenu upozorňovat. Ve střídmosti nachází potěšení. Dřevo je pro něho taktéž symbol hloubky - přesně jako jeho povaha. Je rozvážný, má svoje hodnoty a je konzervativní. To ho naplňuje.

celý text skrýt text