TOP 10 niche - Vanoce 2015

Parfémy pro ženy

Montale - Roses Musk - má ráda vůni čistoty. Vůni, která nikoho neurazí, která je jemná a podtrhne její ženskost. Za symbol čistoty a ženskosti považuje růži. Je to její nejoblíbenější květ. Hledá parfém, který by podtrhnul její ženskost.

Amouage - Honour Woman - bílá barva ji vystihuje. Miluje vůni bílých květů a to především gardénie, tuberózy a jasmínu. Nejvíce ji přitahuje jejich sladkost. Umí ocenit kvalitu a originalitu vůně. Hledá parfém, který se dá nosit po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - ráda se nechá překvapit a je otevřená každému dobrodružství. Impulzivnost je jí vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ji potěší. Květy nepovažuje za jediný symbol vystihující ženskost. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Pure Gold - kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni doslova podmaňující. Vidí a především z něj cítí ztělesnění romantiky a nostalgie na vzpomínky svého prvního parfému. Umí ocenit, jak parfém dokáže promísit vzpomínky s přítomností, dětství s dospělostí nebo hravost s decentností. Touží, aby jí parfém stále dokola připomínal tento kaleidoskop protikladů.

Serge Lutens - Chergui - miluje orientální vůně. Zejména pro jejich hloubku a komplexnost - jsou přesně jako její duše s mnoha zákoutími. Zároveň má ráda sladké vůně. Umí ocenit vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit charakteristické vůně a také vůně plné smyslnosti a jemnosti. Její srdce je teplé, umí zahřát - stejně jako tento parfém.


Parfémy pro muže

Mancera - Cedrat Boise - vyrůstal na typicky mužských citrusových vůních, které miluje. Nyní se však potřebuje posunout dál. Hledá mužnou vůni, která pozvedne jeho ego. Miluje, když si ho ženy všímají - také díky vůni. Hledá parfém, který ho bude vystihovat jak v práci, tak v tělocvičně, anebo i když bude jen tak ležérně oblečený.

Amouage - Reflection Man - má rád jemně sladké vůně. Chce vonět čistotou, téměř jako by právě vyšel ze sprchy. Nebojí se jemné pudrovitosti v parfému. Vůně sladkého jasmínu mu také vůbec nevadí. Chce vonět sofistikovaně, luxusně a nebojí se na sebe upoutat pozornost.

Creed - Aventus - alfa muž. Vůdce. Dobyvatel. Hledá jedinečnou pánskou vůni, která by zdůrazňovala jeho mužské kvality. Přiklání se k čistým, jemně ovocným vůním, které však v sobě ukrývají hloubku a tajuplnost.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rád se nechá překvapit a je otevřený dobrodružstvím. Impulzivnost je mu vlastní. Nepotřebuje na sebe za každou cenu upozorňovat, avšak kompliment ho potěší. V jednoduchosti umí najít půvab. Miluje jemnou vůni dřeva. Hledá parfém, který je plný protikladů.

Comme Des Garcons - Wonderwood - miluje vůni dřeva. Považuje ho za symbol mužnosti. Nemá potřebu na sebe za každou cenu upozorňovat. Ve střídmosti nachází potěšení. Dřevo je pro něho taktéž symbol hloubky - přesně jako jeho povaha. Je rozvážný, má svoje hodnoty a je konzervativní. To ho naplňuje.

Otevřít filtr Sbalit filtr

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin