Tonino Lamborghini Classico deodorant ve spreji pro muže

Tonino Lamborghini Classico deodorant ve spreji pro muže
Tonino Lamborghini Classico deodorant ve spreji pro muže
150 ml
132

Kód: TLA0032 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Tonino Lamborghini Classico
Složení

Deospray pro muže Tonino Lamborghini Classico je dokonalý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Jeho použití je velmi snadné a příjemné. Chrání před potem a zápachem. Osvěžuje a příjemně voní. Přenese vás na italské pláže. Jeho vůně je svůdná a přitažlivá a ztělesňuje sebejistý italský styl.

Složení

Druh balení
sprej

O značce Tonino Lamborghini

Psal se rok 1981, kdy Tonino Lamborghini navrhl své první značkové hodinky. Čerpal přitom inspiraci ze svých profesních zkušeností v oblasti strojírenství a designu. Tonino Lamborghini dokázal úspěšně rozšířit pojetí luxusu i do dalších oblastí, kde je vyžadována precizní technologie a inovace.
Brýle, parfémy, módní doplňky, nábytek, kolekce oblečení nevyšší kvality a z nejlepších materiálů - tady všude se projevuje Lamborghiniho tvůrčí duch a šestý smysl pro design.
Tonino Lamborghini proměnil značku v osobní styl, značka samotná se stala synonymem originality, luxusu, prestiže a reflexí kvalitní italské výroby. Parfémy Tonino Lamborghini jsou odvážné, vhodné pro vášnivé typy, jsou nápadité i elegantní.

Recenze Tonino Lamborghini Classico