TONI&GUY Glamour

vosk na vlasy pro objem

1×
TONI&GUY Glamour vosk na vlasy pro objem
TONI&GUY Glamour vosk na vlasy pro objem
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: TAG1994 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TONI&GUY Glamour
90 ml | 279

Popis kosmetiky TONI&GUY Glamour

Vosk na vlasy Glamour Toni&Guy dodává vlasům styl a objem. Je lehký a vlasy k době nelepí, takže s ním získáte přirozený look. U kořínků vytvoří objem a délky zkrotí, abyste je mohli vytvarovat podle vlastního přání.

Vlastnosti:

  • dodává vlasům objem
  • pomáhá vytvořit účes

Jak aplikovat:
Naneste vosk do vlasů vysušených ručníkem předtím, než je budete sušit fénem. Nebo naneste na suché vlasy pro vytvoření účesu.

Vlastnosti

Konzistence
vosk
Účinek
definice a textura, fixace, větší objem vlasů

O značce TONI&GUY

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky.

Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes.

Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.