TONI&GUY Glamour vosk na vlasy pro objem

1×
TONI&GUY Glamour vosk na vlasy pro objem
TONI&GUY Glamour vosk na vlasy pro objem
90 ml

Kód: TAG1994 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis TONI&GUY Glamour
Vlastnosti

Vosk na vlasy Glamour Toni&Guy dodává vlasům styl a objem. Je lehký a vlasy k době nelepí, takže s ním získáte přirozený look. U kořínků vytvoří objem a délky zkrotí, abyste je mohli vytvarovat podle vlastního přání.

Vlastnosti:

  • dodává vlasům objem
  • pomáhá vytvořit účes

Jak aplikovat:
Naneste vosk do vlasů vysušených ručníkem předtím, než je budete sušit fénem. Nebo naneste na suché vlasy pro vytvoření účesu.

Vlastnosti

Účinek
definice a textura, fixace, objem vlasů
Délka vlasů
krátké vlasy
Stupeň fixace
slabá fixace

O značce TONI&GUY

Ať už zrovna máte chuť se svým účesem experimentovat a odlišit se od ostatních, nebo zkrátka toužíte „jen“ po té nejlepší vlasové péči. Kosmetika TONI&GUY předčí vaše očekávání v obou směrech. Otestujte jednu z nejznámějších kadeřnických značek všech dob.

Na samém počátku příběhu vznikl maličký vlasový salon, který si před více než 50 lety založili v Londýně bratři Toni a Guy Mascolo. Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jejich jména více než 500 poboček po celém světě a produkty Toni and Guy využívá celá řada další profesionálů. Své místo má značka také v módním průmyslu, v roce 2010 se stala oficiálním sponzorem British Fashion Awards.

Díky TONI&GUY není žádný problém získat jedinečný účes přesně podle vašich představ. Kromě šamponů, kondicionérů či masek pro každý typ vlasů totiž u této značky najdete také vše potřebné pro perfektní styling. Co takhle vyzkoušet parfémovaný lesk na vlasy nebo stylingový sprej s mořskou solí? Speciální řada přímo pro muže pak nabízí třeba tvarující pastu s matným efektem, změkčující olej na vousy nebo dnes už nepostradatelný vosk na knír.

Recenze TONI&GUY Glamour1