TONI&GUY GLAMOUR parfémovaný lesk na vlasy | notino.cz

TONI&GUY Glamour

parfémovaný lesk na vlasy

TONI&GUY Glamour parfémovaný lesk na vlasy
TONI&GUY Glamour parfémovaný lesk na vlasy
TONI&GUY Glamour parfémovaný lesk na vlasy
279CZK
Sleva 13%
125 ml
243CZK

Kód: TAG4715 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky TONI&GUY alespoň za 399 Kč a doprava zdarma je vaše! Užijte si kvalitní vlasový styling jedné z nejznámějších kadeřnických značek TONI&GUY.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
lesk a hebkost

O značce TONI&GUY

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky.

Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes.

Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.

Menu