TONI&GUY Casual

stylingový sprej s mořskou solí

14×
TONI&GUY Casual stylingový sprej s mořskou solí
TONI&GUY Casual stylingový sprej s mořskou solí
75 ml
110

Kód: TAG1969 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TONI&GUY Casual
75 ml | 110

Popis produktu TONI&GUY Casual

Popis:
Máte rádi sexy plážový vzhled vlasů, pak je pro vás výrobek TONI&GUY Casual stylingový sprej s mořskou solí tím správným řešením! Díky obsahu mořské soli budou vaše vlasy jemně zvlněné, přesně tak, jak kdybyste vystoupili z mořské vody. Sprej lehce vlasy fixuje a dodává účesu texturu a objem.
Vyzkoušejte TONI&GUY Casual stylingový sprej s mořskou solí a oslňte okolí krásnými, jemně vlnitými a nadýchanými vlasy!

Účinky:

  • lehce fixuje vlasy
  • umožňuje vytvářet sexy plážový vzhled
  • dodává účesu texturu a objem

Složení:

  • mořská sůl

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte rovnoměrně od kořínků ke konečkům, na ručníkem vysušené nebo suché vlasy. Jemně vmačkejte prsty. Vytvoří se krásně přirozené, rozcuchané vlny.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, větší objem vlasů

O značce TONI&GUY

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky.

Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes.

Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.