Tom Ford Vert d'Encensparfémovaná voda unisex

Tom Ford Vert d'Encens parfémovaná voda unisex
Tom Ford Vert d'Encens parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: TOF0858 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Tom Ford Vert d'Encens
Složení

Parfémovaná voda Tom Ford Vert D’Encens reprezentuje Korsické pobřeží a vůně zdejších hor, lesů a nespoutané přírody.

  • aromaticky dřevitá vůně s výraznými pryskyřičnými tóny
  • určena pro muže i ženy

Složení vůně
Korsické lesy ve vůni zastupuje nezaměnitelné aroma jedlového a borového balzámu. Dřevité a kouřové tóny jí dodávají eleganci, příliš ostré tóny nenápadně uhlazuje květ heliotropu.

Příběh vůně
Inspirací pro Vert D’Encens se stal středomořský ostrov Korsika a jeho příroda: hory, skály, divoké lesy. Tom Ford chtěl, aby vůně vyjadřovala nespoutanou krásu ostrova, ale zároveň v sobě měla hloubku a sofistikovanost jeho atmosféry.

Složení

Složení
kadidlo, jedle, dřevo, otočník, borovice
Druh vůně
zelená, dřevitá

O značce Tom Ford

Tom Ford – díky své nekonečné zásobě kreativity změnil americký módní návrhář Tom Ford upadající značku Gucci v prosperující módní továrnu. V Gucci působil jako kreativní ředitel od roku 1994 a v příštím desetiletí vytvořil vysoce žádané sexy kolekce, které oslovily ženy po celém světě. V roce 2000 představil řadu vůní.

Pro jeho tvorbu jsou typické smyslnost a schopnost pochopit, co ženy opravdu chtějí. „Jeho tvorba umožňuje ženám cítit se sexy a sebejistě,“ vyjádřila svůj názor v rozhovoru pro časopis People herečka Mischa Barton. Vyzkoušejte i vy vůně a kosmetiku od ikony módního světa.

Recenze Tom Ford Vert d'Encens