Tom Ford Plum Japonaisparfémovaná voda pro ženy

Tom Ford Plum Japonais parfémovaná voda pro ženy
Tom Ford Plum Japonais parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: TOF0265 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Tom Ford Plum Japonais
Složení

Plum Japonais je květinovo ovocná vůně pro ženy z řady Atelier d’Orient kolekce Private Blend americké módní značky Tom Ford, zabývající se módními oděvy, doplňky, brýlemi a v partnerství s Estee Lauder také kosmetikou a parfémy. Parfémy z řady Atelier d'Orient všechny evokují exotickou orientální náladu. Tom Ford Plum Japonais, neodolatelná komplexní parfémovaná voda plná delikátnosti a smyslnosti, představuje nádhernou japonskou švestku v poutavém kontrastu neobvyklé směsi exotických japonských ingrediencí.

Podnětem pro vznik parfémované vody Plum Japonais byla trvalá fascinace Toma Forda neobvyklými ingrediencemi z exotických kultur. Inspirací Tom Ford Plum Japonais je plod ovocného stromu Ume, který je v Japonsku a Číně posvátným symbolem jara. Nezvyklou krásu této unikátní švestky odhaluje parfémovaná voda Plum Japonais tak, že ji zasazuje do nekonvenční směsi dalších exotických asijských ingrediencí. Výsledkem je bohatá a naprosto luxusní vůně vyznačující se neodolatelnou komplexitou.

Originální vonná kompozice Tom Ford Plum Japonais sestává z akordů šafránu, skořice, slaměnky, květů švestky, kamélie, agarového dřeva, jantaru, benzoinu, jedle, vanilky a samozřejmě japonské švestky. Celkové aroma nekonvenčně spojuje hřejivě kořenité, sladké a ovocné stránky s květinovými aspekty a poutavými doteky agarového dřeva a skořice. Parfémovaná voda Plum Japonais patří bezpochyby k nejvíce nekonvenčním vonným výtvorům značky Tom Ford.

Plum Japonais, delikátní, smyslná a svůdná parfémovaná voda, se hodí na celoroční nošení přes den i navečer. Zamilují si ji zejména ženy, které mají rády květinovo ovocné vůně, zejména ty s asijskou inspirací. Navždy si získá také všechny, kdo dokáží ocenit její mistrovskou propracovanost. „Private Blend je taková moje soukromá laboratoř vůní,“ řekl o své kolekci zakladatel značky Tom Ford. „Dává mi prostor tvořit velmi speciální originální vůně, které nejsou spoutané konvencemi hlavního proudu v parfumérství. Vůně z kolekce Private Blend jsou vyvíjeny s důrazem na skutečné znalectví ve vytváření parfémů.“ Řada Atelier d’Orient je inspirována „vznešenou krásou, tajemnou smyslností a vytříbeným luxusem Asie“ a každá z vůní v ní zachycuje specifickou náladu. V případě Plum Japonais se jedná o posvátnou orientální symboliku.

Stejně jako je tomu u všech parfémů z kolekce Tom Ford Private Blend, také Plum Japonais nadchne kromě originálních vůní s mistrovsky vyladěnými kompozicemi i svým balením. Zajímavě tvarovaný tmavý flakon doplňuje nádherná černá designová krabička. Vyzkoušejte parfém inspirovaný unikátní japonskou švestkou a obohaťte svou kosmetickou výbavu o vůni, která je i díky odvážnému přístupu stojícímu za celou kolekcí něčím skutečně novým a nezaměnitelným.

Tom Ford Plum Japonais – smyslná, svůdná, delikátní a neodolatelná vůně japonské švestky v květinovo-ovocné kompozici.

Složení

Složení
skořice, kamélie, ambra, agarové dřevo, švestka, šafrán, jedle, vanilka, květ švestky, benzoin, slaměnka
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Tom Ford

Tom Ford – díky své nekonečné zásobě kreativity změnil americký módní návrhář Tom Ford upadající značku Gucci v prosperující módní továrnu. V Gucci působil jako kreativní ředitel od roku 1994 a v příštím desetiletí vytvořil vysoce žádané sexy kolekce, které oslovily ženy po celém světě. V roce 2000 představil řadu vůní.

Pro jeho tvorbu jsou typické smyslnost a schopnost pochopit, co ženy opravdu chtějí. „Jeho tvorba umožňuje ženám cítit se sexy a sebejistě,“ vyjádřila svůj názor v rozhovoru pro časopis People herečka Mischa Barton. Vyzkoušejte i vy vůně a kosmetiku od ikony módního světa.

Recenze Tom Ford Plum Japonais