Tolure Cosmetics Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí

163×
Tolure Cosmetics Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí
Tolure Cosmetics Hairplus růstové sérum pro řasy a obočí
3 ml
1 790

Kód: TOC1548 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Tolure Cosmetics Hairplus
Vlastnosti

Chcete mít během pouhých 3 týdnů krásné a dlouhé řasy jako panenka? Žádný problém! Inovativní růstové sérum na řasy a obočí Tolure Cosmetics Hairplus s bio-peptidy a vitaminy se postará o to, abyste i vy získali uhrančivý pohled.

Sérum nejen posiluje růst řas, ale také zvyšuje jejich elasticitu, a chrání je tak před lámáním. Navíc je vhodné i na obočí pro zvýšení jeho hustoty.

Vlastnosti:

  • intenzivně stimuluje růst řas i obočí a pomáhá je prodlužovat
  • posiluje jednotlivé řasy a chloupky v obočí a zesiluje je
  • zvyšuje elasticitu řas a chloupků obočí, a předchází tak jejich lámání
  • pomáhá omezovat vypadávání řas i chloupků v obočí

Složení:

  • bio-peptidy – posilují růst řas i obočí a chrání je před vypadáváním
  • vitaminy A, C a E – vyživují řasy a obočí od kořínků až po konečky
  • panthenol – zjemňuje a zklidňuje citlivou pleť očních víček a obočí
  • extrakt z ženšenu – stimuluje prokrvení kořínků řas i chloupků v obočí

Jak aplikovat:
Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby. Poté naneste malé množství séra ke kořínkům řas a případně také na obočí. Používejte 1× denně.

Řasy rostou v cyklech a při použití séra se tento cyklus může z důvodu rychlejšího a výraznějšího růstu zkrátit, tím pádem můžete mít pocit, že vám řasy padají. Dochází ale pouze k přirozené obměně.  

Upozornění:
Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení čí zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu.

Vlastnosti

Odstín
transparentní

Napsali jsme o Tolure Cosmetics Hairplus
Články

O značce Tolure Cosmetics

Už žádné prázdné sliby o krásných řasách, hustém obočí nebo svůdných rtech. Kosmetika Tolure Cosmetics vždy splní, co slíbila. Ať už toužíte po delších řasách nebo plnějších rtech, produkty Tolure vám přinesou reálné výsledky. Tato mladá dynamická značka s německo-rakouskými kořeny v Salzburgu vyrábí inovativní zkrášlovací produkty plné účinných látek, na které se můžete spolehnout.

Díky mnohaletému know-how, odborným znalostem a neustámu vývoji patří kosmetika Tolure Cosmetics mezi nejkvalitnější ve svém oboru. Ke krásnějším řasám již značka pomohla celé řadě žen. Vy můžete být další z nich.

Přesvědčte se sama a vyzkoušejte růstové sérum pro řasy a obočí Tolure Cosmetics Hairplus, které přináší výsledky již po 3 týdnech. A pokud vám příroda nenadělila plné smyslné rty, není nutné se hned svěřovat do rukou plastických chirurgů. Lesk pro objem rtů Tolure Cosmetic Lipboost® vám přinese vizuálně takřka totožný efekt.

Recenze Tolure Cosmetics Hairplus163