Přejít na hlavní obsah
Tiziana Terenzi Black XIX March parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Black XIX March parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Black XIX March parfémový extrakt unisex
Hlava
pomeranč, zelené tóny, máta, kopřiva
Srdce
levandule, skořice, hřebíček, jasmín
Základ
santalové dřevo, cedr, vetiver, pižmo, rozmarýn, muškátový oříšek
Druh vůněaromatická, dřevitá

XIX March je aromatická dřevitá vůně pro muže a ženy od italské rodinné značky nikových (niche) parfémů Tiziana Terenzi, která je proslulá především svými výjimečnými vonnými svíčkami. V roce 2012 značka, jejíž rodinné kořeny sahají až do slavných dob Římské říše, představila svou první řadu parfémů, inspirovanou ohněm. Čtyři parfémy Tiziana Terenzi představují čtyři různé fáze životní cesty, kterou neustále provází hypnotická síla a krása ohně. Čtyři různé zážitky z této cesty, všechny zachycující nezkrotného ducha lidských emocí. XIX March symbolizuje oheň, ve kterém se před jarní rovnodenností pálí pozůstatky zimy a, stejně jako ostatní tři parfémy z této řady, ztělesňuje mocnou lidskou touhu udržet si nádherný moment.

Parfém XIX March, inspirovaný tradicí zakládání velkých hranic v noci 18. března (odtud název parfému), na kterých se pálí větévky a křoviny jako rozloučení se zimou a uvolnění místa pro jarní obrodu, vytvořil Paolo Terenzi, renomovaný návrhář parfémů a jeden z potomků zakladatele značky Evelina Terenzi. Tiziana Terenzi XIX March zachycuje atmosféru tradičního svátku (La Focarina di S. Giuseppe), při kterém se lidé shromáždí kolem hranice, starší lidé vypráví dětem příběhy a ti nejodvážnější mladíci skáčou přes oheň, aby dokázali svou odvahu. Oheň spálí všechna trápení a strasti, otevírá prostor pro očekávání příchodu jara a rozněcuje naději. Vzduch je naplněn intenzivními vůněmi, svěžestí a novotou a současně dávnověkostí. Ve vůni Tiziana Terenzi XIX March se setkává svět starých lidových tradic s naprosto inovativní vonnou texturou.

Vonná kompozice Tiziana Terenzi XIX March se v hlavě otevírá akordy pomeranče, zelených listů, máty a kopřivy. V srdci zavoní levandule, skořice, hřebíček a jasmín a základ tvoří tóny santalového dřeva, cedru, vetiveru, pižma, muškátového oříšku a rozmarýnu. Celkové aroma XIX March magicky propojuje aromatické, dřevité a zelené stránky s hřejivým i svěžím kořením, a dokonale tak evokuje atmosféru momentu loučení se zimou a vítání jara, symbolu nových počátků a naděje.

Současně svěží, jemný a poklidný parfém Tiziana Terenzi XIX March se hodí zejména na denní nošení. Nejlépe samozřejmě jeho přerodový charakter vynikne na přelomu zimy a jara. Svému nositeli vždy dodá pocit harmonie spojené s příjemným očekáváním. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi aromatické dřevité vůně se zelenými a kořenitými stránkami. Vyzkoušet by XIX March měl také každý, kdo u parfému hledá inspirativnost a dokáže ocenit skutečnou kvalitu.

Tiziana Terenzi XIX March zaujme také nápaditým a luxusním balením. Elegantní tmavý flakon doplňuje stylová krabička s výrazným zdobným logem. Vyzkoušejte parfém od originální italské rodinné značky a zamilujte se do vůně inspirované ohněm, symbolizujícím odchod zimy a jarní nadějeplné znovuzrození.

Tiziana Terenzi XIX March – parfém ztělesňující tradici oslav jarní rovnodennosti.

Tiziana TerenziBlack XIX March parfémový extrakt unisex

1×
100 ml
5 164

Více než 5 ks skladem | 5 164,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: TRZ0124
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes