Tiziana Terenzi XIX March parfémový extrakt tester unisex

Značka: Tiziana Terenzi

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Tiziana Terenzi XIX March

  • Tiziana Terenzi XIX March parfémový extrakt tester unisex 100 ml parfémový extrakt tester unisex 100 ml 

Další produkty Tiziana Terenzi XIX March

Nahoru

Popis parfému Tiziana Terenzi XIX March

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

XIX March je aromatická dřevitá vůně pro muže a ženy od italské rodinné značky nikových (niche) parfémů Tiziana Terenzi, která je proslulá především svými výjimečnými vonnými svíčkami. V roce 2012 značka, jejíž rodinné kořeny sahají až do slavných dob Římské říše, představila svou první řadu parfémů, inspirovanou ohněm. Čtyři parfémy Tiziana Terenzi představují čtyři různé fáze životní cesty, kterou neustále provází hypnotická síla a krása ohně. Čtyři různé zážitky z této cesty, všechny zachycující nezkrotného ducha lidských emocí. XIX March symbolizuje oheň, ve kterém se před jarní rovnodenností pálí pozůstatky zimy a, stejně jako ostatní tři parfémy z této řady, ztělesňuje mocnou lidskou touhu udržet si nádherný moment.

Parfém XIX March, inspirovaný tradicí zakládání velkých hranic v noci 18. března (odtud název parfému), na kterých se pálí větévky a křoviny jako rozloučení se zimou a uvolnění místa pro jarní obrodu, vytvořil Paolo Terenzi, renomovaný návrhář parfémů a jeden z potomků zakladatele značky Evelina Terenzi. Tiziana Terenzi XIX March zachycuje atmosféru tradičního svátku (La Focarina di S. Giuseppe), při kterém se lidé shromáždí kolem hranice, starší lidé vypráví dětem příběhy a ti nejodvážnější mladíci skáčou přes oheň, aby dokázali svou odvahu. Oheň spálí všechna trápení a strasti, otevírá prostor pro očekávání příchodu jara a rozněcuje naději. Vzduch je naplněn intenzivními vůněmi, svěžestí a novotou a současně dávnověkostí. Ve vůni Tiziana Terenzi XIX March se setkává svět starých lidových tradic s naprosto inovativní vonnou texturou.

Vonná kompozice Tiziana Terenzi XIX March se v hlavě otevírá akordy pomeranče, zelených listů, máty a kopřivy. V srdci zavoní levandule, skořice, hřebíček a jasmín a základ tvoří tóny santalového dřeva, cedru, vetiveru, pižma, muškátového oříšku a rozmarýnu. Celkové aroma XIX March magicky propojuje aromatické, dřevité a zelené stránky s hřejivým i svěžím kořením, a dokonale tak evokuje atmosféru momentu loučení se zimou a vítání jara, symbolu nových počátků a naděje.

Současně svěží, jemný a poklidný parfém Tiziana Terenzi XIX March se hodí zejména na denní nošení. Nejlépe samozřejmě jeho přerodový charakter vynikne na přelomu zimy a jara. Svému nositeli vždy dodá pocit harmonie spojené s příjemným očekáváním. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi aromatické dřevité vůně se zelenými a kořenitými stránkami. Vyzkoušet by XIX March měl také každý, kdo u parfému hledá inspirativnost a dokáže ocenit skutečnou kvalitu.

Tiziana Terenzi XIX March zaujme také nápaditým a luxusním balením. Elegantní tmavý flakon doplňuje stylová krabička s výrazným zdobným logem. Vyzkoušejte parfém od originální italské rodinné značky a zamilujte se do vůně inspirované ohněm, symbolizujícím odchod zimy a jarní nadějeplné znovuzrození.

Tiziana Terenzi XIX March – parfém ztělesňující tradici oslav jarní rovnodennosti.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma - nadšeného vynálezce, hudebníka a velkého milovníka kolínských vod, který byl spoluprovozovatel podniku vyrábějící kostelní svíce. Evelino se oproti tomu zaměřil na aromatické produkty. Přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během relativně krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry a další výrobky Tiziana Terenzi staly opravdovým pojmem. 44 let po svém založení značka Tiziana Terenzi představila první řadu parfémů, které si rychle získaly obrovskou oblibu zákazníků. Rok na to se na trhu objevily další vůně, které také zaznamenaly značný úspěch. Bylo tak jasné, že další kolekce na sebe nenechají dlouho čekat. Všechny parfémy Tiziana Terenzi mohou používat muži i ženy. Obsahují osvědčené ingredience, jsou doslova nabité emocemi a ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Za pozornost stojí také jejich prudce elegantní flakony. Značka Tiziana Terenzi jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou nároční a nespokojí se s málem nebo chtějí podtrhnout svou individualitu.

Nahoru

Hodnocení Tiziana Terenzi XIX March

Co si o Tiziana Terenzi XIX March myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšísummer niche 2017niche sale