Tiziana Terenzi Luna Ursa Majorparfémový extrakt unisex

2×
Tiziana Terenzi Luna Ursa Major parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Luna Ursa Major parfémový extrakt unisex
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: TRZ0138 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020

Popis parfému Tiziana Terenzi Luna Ursa Major
Složení

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Ursa Major potěší všechny, kdo chtějí drsnou a živočišnou vůni.

  • temná vůně s kůží a tabákem
  • teplá a kořeněná
  • silná a výrazná

Složení vůně
Krotká stránka vůně je zkomponována z muškátového oříšku, sušeného ovoce a pryskyřice elemi. Této směsi přidává divokost rum, pačuli a tabák v kombinaci s rituálními vonnými materiály jako je kadidlo, vetiver a pryskyřice elemi. Kůže a agarové dřevo dál zvýrazňuje animálnost kompozice.

Příběh vůně
Parfuméra Paola Terenzi od dětství fascinovala horská říčka Fiumelatte. Voda v ní totiž teče jen v určitých částech roku, ztrácí se a zase se vrací. Pramení v tajemné jeskyni, plné silných vůní, a když přestane proudit, můžete na jejím dně pozorovat tvary podobné měsíční krajině. Magický dojem z přírodních obrazů ještě umocňuje odraz oblohy na klidné hladině blízkého horského jezera, kde je možné za jasné noci pozorovat souhvězdí velkého medvěda.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sušené ovoce, růže galská, elemi, muškátový oříšek
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
olibanum, kadidlo, vetiver, pačuli, tabák
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, agarové dřevo, vanilka
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Luna Ursa Major