Tiziana Terenzi Luna Ursa Major

parfémový extrakt unisex 100 ml

2×
Tiziana Terenzi Luna Ursa Major parfémový extrakt unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Luna Ursa Major parfémový extrakt unisex 100 ml
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: TRZ0138 | Více než 20 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra Thu 2019-8-22
Osobní odběr
Již zítra Thu 2019-8-22
Tiziana Terenzi Luna Ursa Major
parfémový extrakt unisex 100 ml | 6,010

Popis parfému Tiziana Terenzi Luna Ursa Major

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Ursa Major potěší všechny, kdo chtějí drsnou a živočišnou vůni.

  • temná vůně s kůží a tabákem
  • teplá a kořeněná
  • silná a výrazná

Složení vůně
Krotká stránka vůně je zkomponována z muškátového oříšku, sušeného ovoce a pryskyřice elemi. Této směsi přidává divokost rum, pačuli a tabák v kombinaci s rituálními vonnými materiály jako je kadidlo, vetiver a pryskyřice elemi. Kůže a agarové dřevo dál zvýrazňuje animálnost kompozice.

Příběh vůně
Parfuméra Paola Terenzi od dětství fascinovala horská říčka Fiumelatte. Voda v ní totiž teče jen v určitých částech roku, ztrácí se a zase se vrací. Pramení v tajemné jeskyni, plné silných vůní, a když přestane proudit, můžete na jejím dně pozorovat tvary podobné měsíční krajině. Magický dojem z přírodních obrazů ještě umocňuje odraz oblohy na klidné hladině blízkého horského jezera, kde je možné za jasné noci pozorovat souhvězdí velkého medvěda.

Složení

Hlava
elemi, muškátový oříšek, růže galská, sušené ovoce
Srdce
kadidlo, olibanum, pačuli, tabák, vetiver
Základ
agarové dřevo, kůže, vanilka
Druh vůně
kořenitá, orientální

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Luna Ursa Major

Přidat novou recenzi

4.0
2 recenze
1
1
Zobrazit hodnocení podle vlastností
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem