Tiziana Terenzi Luna Orionparfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Luna Orion parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Luna Orion parfémový extrakt unisex
Doprava zdarma
100 ml
6 010

Kód: TRZ0173 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Tiziana Terenzi Luna Orion
Složení

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Orion je vůně lehká a tajemná jako kouř z ohně, který se vznáší k noční obloze.

  • ovocná, dřevitá vůně
  • svěží a výrazná
  • exotická a kořeněná

Složení vůně
Exotický koktejl ananasu, bergamotu a červených bobulí projasňuje dřevitý tón břízy a pačuli, chladný jako noční vítr. Jasmín a tymián evokují středozemní přírodu a kombinace cedru a agarového dřeva vytvářejí obraz hvězdné oblohy. Kadidlo, ambra a bílé pižmo připomínají příběhy vyprávěné u ohně.

Příběh vůně
Dobrodružství, které parfémář Paolo Terenzi  a jeho sestra Tiziana prožívali o prázdninách u svého dědečka, je zhmotněno v tomto parfémovém extraktu. Vůně je plná dětské zvědavosti, vzpomínek na italský venkov a obdivu k čisté přírodě. Je to pocta Paolovu tatínkovi a nočním plavbám plachetnicí, kdy bylo souhvězdí Orion jedním z hlavních orientačních bodů.

Složení

Hlava
jablko, ananas, červený rybíz, bergamot
Srdce
tymián, jasmín, bříza, pačuli
Základ
ambra, cedr, kadidlo, pižmo, oud
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Luna Orion