Tiziana Terenzi Gold Kirkeparfémový extrakt unisex

1×
Tiziana Terenzi Gold Kirke parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Gold Kirke parfémový extrakt unisex
Doprava zdarma
100 ml
4 390

Kód: TRZ0149 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis parfému Tiziana Terenzi Gold Kirke
Složení

Osladit život si nemusíte vždy jen čokoládou. Skvěle vám ho osladí také třeba parfémový extrakt Tiziana Terenzi Gold Kirke, díky kterému se budete cítit zkrátka božsky. Aby také ne – vždyť se jmenuje po řecké bohyni Kirké. Sladce ovocná vůně parfémového extraktu vám dodá sílu jako magický nápoj antické bohyně. Vůně je unisex, když tedy bude záhadně mizet, zkrátka si ji půjčuje vaše drahá polovička.

  • tropická, ovocná vůně
  • pro smyslné ženy i odvážné muže
  • silná a výrazná vůně do teplých dní

Složení vůně
Nechte se okouzlit lákavými tóny sladké maliny, šťavnaté hrušky a broskve, které se v úvodu vůně mísí s osvěžujícím granátovým jablkem a kyselým černým rybízem. Na tyto ovocné akordy navazuje hravá konvalinka, po které v základu vůně přicházejí noty hřejivého santalového dřeva, něžné vanilky a podmanivého bílého pižma. Zkrátka jako byste se zrovna procházeli po sluncem zalité pláži.

Příběh vůně
Parfém je inspirovaný řeckou bohyní Kirké a kouzlem Říma, kam vás hravě přenese – stačí na chvíli zavřít oči a jako byste se procházeli jeho romantickými uličkami. Kirké byla dcerou boha slunce, uměla usmířit bohy a míchat kouzelné nápoje. Parfémový extrakt Kirké je stejně tak kouzelný jako tyto nápoje, a tak vám otevře cestu k nečekaným objevům. Luxusní flakónek podtrhuje krásu této vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
broskev, písek, hruška, mučenka, malina, cassis
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, vanilka, otočník, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
ovocná, chypre

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Gold Kirke1