Tiziana Terenzi Gold Kirke

parfémový extrakt unisex 100 ml

Tiziana Terenzi Gold Kirke parfémový extrakt unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Gold Kirke parfémový extrakt unisex 100 ml
100 ml

Kód: TRZ0149 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nyní k nákupu čehokoliv nad 1200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Tiziana Terenzi Gold Kirke
100 ml

Popis parfému Tiziana Terenzi Gold Kirke

Sladce ovocná vůně parfémového extraktu Tiziana Terenzi Kirke vám dodá sílu jako magický nápoj antické bohyně.

  • tropická, ovocná vůně
  • hladké ovocné tóny hrušky a broskve
  • silná a výrazná vůně do teplých dní

Složení vůně
Lákavé tóny sladké maliny, hrušky a broskve se mísí s osvěžujícím granátovým jablkem a kyselkavým černým rybízem. Minerální tón rozpáleného písku vás přenese na tropickou pláž a svěží konvalinka přidává kouzlo pohádkového lesa. Teplý akord santalového dřeva, vanilky a bílého pižma vyvolává téměř fyzický pocit pokožky rozehřáté sluncem.

Příběh vůně
Kirke, postava z řecké mytologie, která inspirovala tuto vůni, byla dcerou boha slunce. Byla to mocná kouzelnice, která uměla usmířit bohy a míchat kouzelné nápoje. Vůně Kirke je stejně čarovná jako její nápoje, provede vás po světě fantazie a otevře vám cestu k zázračným objevům.

Složení

Hlava
broskev, cassis, hruška, malina, mučenka, písek
Srdce
konvalinka
Základ
otočník, pačuli, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
chypre, ovocná

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Gold Kirke

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!