Skip to main content

Tiziana TerenziBlack Ecstasy parfémový extrakt unisex

1×
Tiziana Terenzi Black Ecstasy parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Black Ecstasy parfémový extrakt unisex
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: TRZ0353

Ecstasy je balzámová dřevitá vůně pro muže a ženy od italské rodinné značky nikových (niche) parfémů Tiziana Terenzi, která je proslulá především svými výjimečnými vonnými svíčkami. V roce 2012 značka, jejíž rodinné kořeny sahají až do slavných dob Římské říše, představila svou první řadu parfémů, inspirovanou ohněm. Čtyři parfémy Tiziana Terenzi představují čtyři různé fáze životní cesty, kterou neustále provází hypnotická síla a krása ohně. Čtyři různé zážitky z této cesty, všechny zachycující nezkrotného ducha lidských emocí. Ecstasy symbolizuje intenzivní pouť do posvátného ohně lidské duše a, stejně jako ostatní tři parfémy z této řady, ztělesňuje mocnou touhu udržet si nádherný moment.

Parfém Ecstasy, zobrazující hledání naprosté autenticity v absolutní kráse plamenné hloubky vlastní duše, vytvořil Paolo Terenzi, renomovaný návrhář parfémů a jeden z potomků zakladatele značky Evelina Terenzi. Lehce surrealistická a až filozofická povaha inspirace této vůně nabývá smyslu, když se dozvíme, že podnětem k vytvoření Tiziana Terenzi Ecstasy bylo Paolovi úmrtí blízké osoby. Parfém Ecstasy, vytvořený, jak zástupci značky sami uvádí, v jistém „kreativním deliriu“, tak pracuje s tématem moci věčnosti a současně neskutečnosti.

Díky své velmi hluboké inspiraci nabízí parfém Tiziana Terenzi Ecstasy katarzním způsobem očisťující vůni zachycující nezničitelnou emocionální vzpomínku na duchovní přerod z dětství do dospělosti. Vůni, která vás okamžitě a hluboce zasáhne s nesmírnou silou. Napomáhají tomu zejména silné bohaté noty kadidla. V hlavě se vonná kompozice Tiziana Terenzi Ecstasy otevírá akordy borovice, smrku a originálních oblázků. V srdci kromě již zmíněného kadidla zavoní pačuli, růže a fialka. Základ tvoří tóny jantaru, labdana, fazole tonka, zeminy (soil tincture) a santalového dřeva a další dřevité noty.

Celkové aroma je vysoce originální a emočně bohaté. Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy je nesmírně mystický, hluboký a vyzařuje unikátní silný charakter. Spojení balzámových, dřevitých a aromatických stránek se zemitostí a kořenitostí vyjadřuje nesmírně intenzivní pouť do posvátného ohně v lidské duši. Ve vývoji vůně nechybí tišící moment láskyplného objetí, ke kterému – stejně jako k celkové inspiraci parfému Ecstasy – tvůrci tak trochu spirituálně a filozoficky uvádí: „V tomto momentu ucítíte moc nadčasové lásky někoho blízkého, lásky, která se propojuje s duší v náboženství vzpomínky, která dává nový smysl pocitu bezpečí a věčné síly. V jediném okamžiku se ve vaší duši naplno otevře dimenze dospělosti.“

Nesmírně hluboká, intenzivní a mystická vůně parfému Tiziana Terenzi Ecstasy se hodí jak pro speciální příležitosti, tak pro každodenní nošení. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit výjimečnosti a naplní sebefádnější den originálním emotivním nábojem. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi balzámové dřevité vůně s aromatickými stránkami. Vyzkoušet by Ecstasy měl také každý, kdo u parfému hledá hloubku a inspirativnost a dokáže ocenit skutečnou kvalitu.

Tiziana Terenzi Ecstasy zaujme také nápaditým a luxusním balením. Elegantní matně černý flakon doplňuje stylová krabička s výrazným zdobným logem. Vyzkoušejte parfém od originální italské rodinné značky a zamilujte se do vůně inspirované hlubokou silou ohně v lidské duši.

Tiziana Terenzi Ecstasy – mystický parfém ztvárňující duchovní přerod.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
borovice, oblázky, smrk
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pačuli, růže, kadidlo, fialka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
labdanum, ambra, tonka fazole, dřevité tóny, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.