Tiziana Terenzi Eclix parfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Eclix parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Eclix parfémový extrakt unisex
100 ml
7 020

Kód: TRZ0311 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 18. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 1. 2021

Popis parfému Tiziana Terenzi Eclix
Složení

Každé navonění se pro vás stane fascinujícím smyslovým zážitkem. Unisex parfémový extrakt Tiziana Terenzi Eclix je vůně temná jako Měsíc zakrytý stínem, ale také hřejivá jako kašmírový šál. Poznejte kombinaci těch nejvzácnějších vonných ingrediencí na vlastní kůži.

  • orientální, květinově dřevitá vůně
  • vhodná do chladnějších dnů
  • dokonale podtrhne vytříbený styl mužů i žen

Složení vůně
V úvodu se propojují sladce hřejivé tóny vanilky s mandlí, které doplňuje svěží citron a tangerinka s dotekem kosatce. Po chvíli se projeví elegantní vůně petitgrain, něžné fialky a leknínu. Na dřevité vlně bude vůně jen pozvolna odpouvat díky santalovému a cedrovému dřevu v harmonickém propojení s kořenem kosatce, opojnou ambrou a pižmem.

Příběh vůně
Vůně Tiziana Terenzi Eclix je vzpomínkou na vzácný úkaz na obloze, známý jako černý měsíc, nad kterým Tiziana a Paolo – děti zakladatele značky – užasli, když byli malí. Tajemný zážitek vtělil parfémář Paolo Terenzi do pudrové vůně, která je stejně podmanivá, jako pohled na noční oblohu plnou vesmírných krás.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandle, tahitská vanilka, kosatec, citron, tangerinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
petitgrain, fialka, leknín, citron
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedrové dřevo, pižmo, kořen kosatce, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Eclix