Tiziana Terenzi Luna Dracoparfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Luna Draco parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Luna Draco parfémový extrakt unisex
100 ml
6 010

Kód: TRZ0139 | 4 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 2. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 11. 2020

Popis parfému Tiziana Terenzi Luna Draco
Složení

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Draco je bohatá orientální vůně s ovocnými tóny inspirovaná představou života na Měsíci.

  • sladká, orientální vůně
  • bohatý, překvapivý vývoj
  • silná a dlouhotrvající, koncentrovaná

Složení vůně
Na smyslném základu bílého pižma je naaranžovaný lákavý koktejl ovocných tónů, hrušky a broskve se sladkou vanilkou. Sladkost vyvažuje svěží kombinace citronu, bergamotu a pomeranče se zeleným tónem. Lehounký jasmín, heliotrop a magnólie zvedají oči k noční obloze zatímco temnější pačuli a cedr vrací pohled zpět na zem.

Příběh vůně
Souhvězdí Draka a vycházející měsíc nad italským městečkem Matera stály u zrodu vůně Draco. Matera je známá kamennými stavbami a domy vysekanými do skály. Tvůrci vůně se přenesli zpět do dětství, kdy prozkoumávali křivé uličky a představovali si, že tak by vypadal život na měsíci. Vůně Draco v sobě skrývá neústupnost a sílu, s jakou bylo město vybudováno.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené tóny, pomeranč, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, magnólie, cedr, jasmín, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, pižmo, vanilka, otočník, hruška
Druh vůně
orientální

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Luna Draco