Tiziana Terenzi Luna Cassiopeaparfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Luna Cassiopea parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Luna Cassiopea parfémový extrakt unisex
Doprava zdarma
100 ml
6 010

Kód: TRZ0137 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Tiziana Terenzi Luna Cassiopea
Složení

Éterická, zářivá vůně parfémového extraktu Tiziana Terenzi Cassiopea je inspirovaná noční oblohou na italském venkově.

  • svěží, květinová chypre vůně s ovocnými tóny
  • exotická a pohádková
  • vysoce koncentrovaná

Složení vůně
Mihotavé světlo hvězd připomínají citrusy a černý rybíz v úvodu vůně. Do kouzelného lesa zve sladká mučenka a aroma kapradiny a omamná konvalinka. V srdci se rozvíjí něžná čajová růže a karafiát a představy exotického světa kouzel přivolává základ ze santalového dřeva, fazole tonky a bílého pižma.

Příběh vůně
Parfumér Paolo Terenzi v této vůni vzpomíná na večery, kdy jako dítě pozoroval se svou sestrou Tizianou hvězdy z věže hradu Frontone Castle. Skrze vůni vypráví příběh dětské fantazie o cestě do barevné země elfů a víl, o dobrodružství prožitém ve zdech starého hradu. Vytvořil vůni pro skrytou část naší duše, která zůstala dítětem.

Složení

Hlava
kapradí, mučenka, citron, cassis
Srdce
konvalinka, čajová růže, karafiát
Základ
tonka fazole, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
chypre, květinová

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Luna Cassiopea