Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex 100 ml
parfémový extrakt unisex 100 ml

Kód: TRZ0181 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Tiziana Terenzi Casanova

Prozkoumejte skryté kouty Benátek a vžijte se do milostných dobrodružství neodolatelného svůdníka s parfémovým extraktem Tiziana Terenzi Casanova.

  • silně koncentrovaný parfémový extrakt s velkou výdrží
  • orientálně dřevitá vůně
  • svůdná a romantická

Složení vůně
Dominantní ambru v úvodu parfémového extraktu doprovází bergamot, fíkový list, orchidej a jasmín. Pudrový tón přivádí na scénu sladce kořenité tóny srdce vůně, kardamom a růžový pepř, guajakové dřevo a vanilku, hořce bylinnou vůni myrhy a dráždivou kůži. Závěr tvoří hluboké aroma cedru, fazole tonky a bílého pižma.

Příběh vůně
Inspirací pro tuto vůni je obraz Benátek v 18. století a paměti milovníka Casanovy. Když půjdete městem po jeho stopách, uvidíte hořící oheň v krbech honosných městských domů a ucítíte jemné mrazení z tajemství skrytého pod zlatou karnevalovou maskou. Casanova je vůně smyslného tance, svůdnosti a romantických setkání.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pudrové tóny, list fíkovníku, orchidej, jasmín, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
myrha, růžový pepř, kůže, kardamom, pravá ambra, guajakové dřevo, vanilka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, pižmo, dubový mech, ambroxan

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Casanova