Tiziana Terenzi Casanova

parfémový extrakt unisex 100 ml

Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Casanova parfémový extrakt unisex 100 ml
parfémový extrakt unisex 100 ml
6 880

Kód: TRZ0181 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Tiziana Terenzi Casanova
parfémový extrakt unisex 100 ml | 6 880

Popis parfému Tiziana Terenzi Casanova

Prozkoumejte skryté kouty Benátek a vžijte se do milostných dobrodružství neodolatelného svůdníka s parfémovým extraktem Tiziana Terenzi Casanova.

  • silně koncentrovaný parfémový extrakt s velkou výdrží
  • orientálně dřevitá vůně
  • svůdná a romantická

Složení vůně
Dominantní ambru v úvodu parfémového extraktu doprovází bergamot, fíkový list, orchidej a jasmín. Pudrový tón přivádí na scénu sladce kořenité tóny srdce vůně, kardamom a růžový pepř, guajakové dřevo a vanilku, hořce bylinnou vůni myrhy a dráždivou kůži. Závěr tvoří hluboké aroma cedru, fazole tonky a bílého pižma.

Příběh vůně
Inspirací pro tuto vůni je obraz Benátek v 18. století a paměti milovníka Casanovy. Když půjdete městem po jeho stopách, uvidíte hořící oheň v krbech honosných městských domů a ucítíte jemné mrazení z tajemství skrytého pod zlatou karnevalovou maskou. Casanova je vůně smyslného tance, svůdnosti a romantických setkání.

Složení

Hlava
bergamot, jasmín, list fíkovníku, orchidej, pudrové tóny
Srdce
guajakové dřevo, kardamom, kůže, myrha, pravá ambra, růžový pepř, vanilka
Základ
ambra, ambroxan, cedr, dubový mech, pižmo

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.