Tiziana Terenzi Gold Arethusaparfémový extrakt unisex

Tiziana Terenzi Gold Arethusa parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Gold Arethusa parfémový extrakt unisex
Doprava zdarma
100 ml
4 440

Kód: TRZ0128 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 20. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Tiziana Terenzi Gold Arethusa
Složení

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Arethusa vás přenese na sicilskou pláž, kde zrovna zapadá slunce.

  • květinová, vodní vůně
  • barevná a radostná
  • silná a obklopující

Složení vůně
Exotický koktejl této vůně se otevírá ovocnými tóny granátového jablka, švestky, fíku a pomeranče okořeněnými zázvorem a šafránem, Růže, jasmín a pomerančový květ zdobí tuto vůni stejně jako interiéry antických chrámů a tóny slané mořské vody, suchých dřev a písku rozehrávají představy o šumění vln na sicilské pláži.

Příběh vůně
Vůně Arethusa je inspirována sicilským městem Syrakusy, které je slavné dlouhou historií, uměním a krásnou přírodou. Všechny dojmy a vzpomínky z tohoto místa se transformují do vůně subtropického ovoce, středozemních lesů a moře. Arethusa je postava z řecké mytologie, která se chtěla skrýt před nechtěnou pozorností boha Alphea. Proto se proměnila ve vodu fontány v Syrakusách. Alpheus se ale nenechal odradit a proměnil se v řeku, aby mohl s vodou krásně Arethusy splynout.

Složení

Hlava
růžový grapefruit, fík, švestka, šalvěj, pomeranč, santalové dřevo, zázvor
Srdce
růže, šafrán, jasmín, vřesovec, granátové jablko
Základ
kůže, neroli, mořské tóny, vetiver, písek, kosatec, labdanum, sůl, pačuli
Druh vůně
vodní, květinová

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Gold Arethusa