TIGI S-Factor Styling

sprej pro objem

1×
TIGI S-Factor Styling sprej pro objem
TIGI S-Factor Styling sprej pro objem
200 ml

Kód: TIG1853 | Toto zboží není momentálně k dispozici
TIGI S-Factor Styling
200 ml

Popis produktu TIGI S-Factor Styling

Popis:
Sprej TIGI S-Factor Styling dodá vašemu účesu objem a výraz. Vlasy budou nejen nadýchané a jemné, ale rovněž na dotek příjemně měkké. Sprej TIGI chrání vlasy a zároveň je zanechává pružné. Vlasy jsou vlivem působení fénů a žehliček na vlasy namáhány a poškozovány, vsaďte tedy na sprej S-Factor Styling a chraňte své vlasy. Ideální pro všechny, kterým záleží na zdraví jejich vlasů.

Účinky:

  • chrání vlasy
  • dodává objem
  • změkčuje vlasy

Složení:

  • hydrolyzovaný pšeničný protein – dodává vlasům potřebnou výživu a regeneruje poškození

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Doporučujeme nanášet přímo k vlasovým kořínkům.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
větší objem vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.