TIGI S-Factor Smoothing

kosmetická sada XVI.

TIGI S-Factor Smoothing kosmetická sada XVI.
TIGI S-Factor Smoothing kosmetická sada XVI.
TIGI S-Factor Smoothing kosmetická sada XVI.
kosmetická sada XVI.
673

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: TIG2238 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: sérum pro silné, hrubé a suché vlasy S-Factor Smoothing 200 ml + lak na vlasy pro objem S-Factor Vivacious 371 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
TIGI S-Factor Smoothing
kosmetická sada XVI. | 673

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
suché vlasy, všechny typy vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.