TIGI S-Factor Health Factor

kondicionér pro suché a poškozené vlasy

1×
TIGI S-Factor Health Factor kondicionér pro suché a poškozené vlasy
TIGI S-Factor Health Factor kondicionér pro suché a poškozené vlasy
TIGI S-Factor Health Factor kondicionér pro suché a poškozené vlasy
250 ml

Kód: TIG0154 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

TIGI S-Factor Health Factor
250 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky TIGI S-Factor Health Factor

Popis:
Posilující kondicionér TIGI S-Factor Health Factor Daily Dose je vyroben speciálně tak, aby vaše vlasy dostaly vše potřebné a vrátilo se jim jejich zdraví. Díky speciálním složkám budou vaše vlasy nejen zdravější, ale také krásně hladké.
V případě pravidelného užívání kondicionéru TIGI, docílíte zlepšení kondice nejen vašich vlasů, ale také pokožky hlavy, o kterou bude pečováno. Výsledek pocítíte sami. Kondicionér S-Factor Health Factor pomáhá vlasům, které jsou poškozené a vyžadují péči.

Účinky:

  • opravuje poškození vlasů
  • vlasy jsou hladší
  • pečuje o pokožku hlavy

Složení:

  • výtažky z kopřiv, juky a zázvoru – posilují zdraví vlasů
  • výtažky z rozmarýn – krásná vůně

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Aplikujte na vlasy po užití šamponu. Doporučuje se každodenní užívání v případě poškozených vlasů. Dále možno užívat preventivně několikrát týdně.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy, suché vlasy

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.