TIGI S-Factor Diamond Dreams

kosmetická sada XV.

TIGI S-Factor Diamond Dreams kosmetická sada XV.
TIGI S-Factor Diamond Dreams kosmetická sada XV.
TIGI S-Factor Diamond Dreams kosmetická sada XV.
kosmetická sada XV.
809

Kód: TIG2239 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: šampon pro lesk a hebkost vlasů 250 ml + kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 250 ml + sprej pro vlasy namáhané teplem 125 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI S-Factor Diamond Dreams
kosmetická sada XV. | 809

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, všechny typy vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.

Menu

TOPlist