TIGI S-Factor Diamond Dreams

energizující kondicionér pro všechny typy vlasů

TIGI S-Factor Diamond Dreams energizující kondicionér pro všechny typy vlasů
TIGI S-Factor Diamond Dreams energizující kondicionér pro všechny typy vlasů
750 ml

Kód: TIG0143 | Toto zboží není momentálně k dispozici
TIGI S-Factor Diamond Dreams
750 ml

Popis produktu TIGI S-Factor Diamond Dreams

Popis:
Luxusní vlasový kondicionér Tigi S-Factor Diamond Dreams pečuje o všechny typy vlasů a dodává jim zářivý lesk. Obsahuje diamantový prášek, drcené perly a kašmír, takže vaše vlasy zažij pocit exkluzivní péče. Obsažené složky podtrhují barvu vlasů a promění vaše vlasy v neodolatelný třpytící se závoj. Kondicionér zároveň hydratuje vlasy a chrání je před volnými radikály a dalšími nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Získejte silné, zdravé, hebké a oslinivě lesklé vlasy. Hýčkejte se luxusem s vlasovou kosmetikou Tigi!

Účinky:

  • hydratuje vlasy
  • dodává vlasům oslnivý lesk
  • chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
  • podtrhuje barvu vlasů

Složení:

  • diamantový prášek - rozzáří vlasy
  • drcené perly - dodají sametový lesk
  • kašmír - dodá vlasům hebkost

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů včetně barvených.

Jak aplikovat:
Naneste do šamponem umytých vlasů, po chvíli opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.