TIGI Bed Head Pick Me Up

kosmetická sada II.

TIGI Bed Head Pick Me Up kosmetická sada II.
TIGI Bed Head Pick Me Up kosmetická sada II.
TIGI Bed Head Pick Me Up kosmetická sada II.
Akce
Novinka
kosmetická sada II.
320

Kód: TIG03292 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: TIGI Bed Head Urban Antidotes Recovery šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml + kondicionér pro suché a poškozené vlasy 200 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI Bed Head Pick Me Up
kosmetická sada II. | 320

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada
Typ vlasů
poškozené vlasy, suché vlasy
Účinek
regenerace poškozených vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.