TIGI Bed Head Fully Loaded

gelový kondicionér pro objem

3×
TIGI Bed Head Fully Loaded gelový kondicionér pro objem
TIGI Bed Head Fully Loaded gelový kondicionér pro objem
TIGI Bed Head Fully Loaded gelový kondicionér pro objem
347
Sleva 52%
200 ml
166

Kód: TIG2152 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI Bed Head Fully Loaded
200 ml | 166

Popis kosmetiky TIGI Bed Head Fully Loaded

Popis:
Gelový kondicionér TIGI Bed Head Fully Loaded dodá vašim vlasům dlouhodobý plný objem. Kondicionér se vstřebává do vlasového vlákna, což způsobuje jeho zesílení. Změnu nejen uvidíte, ale i ucítíte. Výsledkem je objem, který trvá. Užijte si dokonalý dlouhotrvající objem a nádherně hladké a měkké prameny s gelovým kondicionérem TIGI Bed Head Fully Loaded!

Účinky:

  • hydratuje
  • zesiluje vlasové vlákno
  • vytváří plný objem
  • gelová textura

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte na vlasy umyté šamponem ze stejné řady. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
větší objem vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.