TIGI Bed Head Foxy Curls

krém pro vlnité vlasy

4×
TIGI Bed Head Foxy Curls krém pro vlnité vlasy
TIGI Bed Head Foxy Curls krém pro vlnité vlasy
200 ml

Kód: TIG0033 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Kupte si produkty vlasového stylingu značek TIGI, Sebastian Professional, Revlon Professional a American Crew alespoň za 999 Kč a jako dárek si můžete v košíku vybrat z několika cestovních fénů a žehliček.
TIGI Bed Head Foxy Curls
200 ml

Popis produktu TIGI Bed Head Foxy Curls

Popis:
Ovládněte své kadeře a zabraňte jejich krepatění. S přípravkem Tigi Bed Head Foxy Curls krém pro vlnité vlasy nadefinujete a vytvarujete jednotlivé lokny, které budou poddajné a získají hedvábný lesk.

Účinky:

  • podporuje objem a chrání barvu vlasů
  • dodává vlasům pružnost, hebkost a zářivý lesk
  • vlny jsou měkké a lépe se upravují

Typ vlasů:

  • Vhodný pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Aplikace:
Vetřete do vlhkých vlasů. Použijte samostatně nebo v kombinaci s dalšími přípravky řady Foxy Curls, pokud chcete vlasy i zafixovat. Vlasy nakonec vyfénujte s difuzérem.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
podpora vln

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.