TIGI Bed Head Flexi Head

silný lak na vlasy pro flexibilní zpevnění

TIGI Bed Head Flexi Head silný lak na vlasy pro flexibilní zpevnění
TIGI Bed Head Flexi Head silný lak na vlasy pro flexibilní zpevnění
385 ml

Kód: TIG2013 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

TIGI Bed Head Flexi Head
385 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu TIGI Bed Head Flexi Head

Popis:
Lak na vlasy pro silnou a pružnou fixaci TIGI Bed Head Flexi Head je ideálním pomocníkem pro dokonalou úpravu účesu. Lak TIGI Bed Head Flexi Head poskytne vašim vlasům přirozený lesk a dokonalé zpevnění bez zbytečného zatížení. Vytvořte si účes, který je plný flexibilní pružnosti!

Účinky:

  • dodává vlasům silnou a pružnou fixaci
  • nezatěžuje vlasy
  • dodává přirozený lesk

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti cca 25 - 30 cm.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
fixace

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.