TIGI Bed Head Ego Boost

bezoplachový kondicionér na roztřepené konečky vlasů

6×
TIGI Bed Head Ego Boost bezoplachový kondicionér na roztřepené konečky vlasů
TIGI Bed Head Ego Boost bezoplachový kondicionér na roztřepené konečky vlasů
TIGI Bed Head Ego Boost bezoplachový kondicionér na roztřepené konečky vlasů
373
Sleva 51%
237 ml
183

Kód: TIG0194 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI Bed Head Ego Boost
237 ml | 183

Popis kosmetiky TIGI Bed Head Ego Boost

Popis:
Tigi Bed Head bezoplachový kondicionér na roztřepené konečky vyživuje suché a poškozené vlasy. Kondicionér ve formě gelového krému zaceluje povrch vlasového vlákna a brání před dalším mechanickým poškozením. Po použití Tigi Bed Head bezoplachového kondicionéru budou vaše vlasy pružné a lesklé. Přípravek usnadňuje rozčesávání vlasů a znovuobnovuje roztřepené konečky.

Účinky:

  • Vyživuje suché a poškozené vlasy
  • Zaceluje a uhlazuje povrch vlasového vlákna
  • Chrání před mechanickým poškozením vlasů
  • Dodává pružnost a lesk
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů
  • Znovuobnovuje roztřepené konečky

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů, pro třepící se vlasy.

Jak aplikovat:
Malé množství přípravku vetřete do vlasů, zaměřte se na konce vlasů. Bezoplachový kondicionér lze aplikovat na suché i mokré vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
gelový krém
Typ vlasů
lámavé vlasy a roztřepené konečky, poškozené vlasy
Účinek
prevence roztřepených konečků

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.