TIGI Bed Head Bigged Up

kosmetická sada I.

TIGI Bed Head Bigged Up kosmetická sada I.
TIGI Bed Head Bigged Up kosmetická sada I.
TIGI Bed Head Bigged Up kosmetická sada I.
Akce
Novinka
kosmetická sada I.
315

Kód: TIG03288 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: TIGI Bed Head Superstar sprej pro objem a tvar 311 ml + TIGI Bed Head Oh Bee Hive! matný suchý šampon 238 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI Bed Head Bigged Up
kosmetická sada I. | 315

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada
Typ vlasů
mastné vlasy, všechny typy vlasů
Účinek
větší objem vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.