TIGI Bed Head Big Head

pěna na vlasy pro objem

2×
TIGI Bed Head Big Head pěna na vlasy pro objem
TIGI Bed Head Big Head pěna na vlasy pro objem
TIGI Bed Head Big Head pěna na vlasy pro objem
125 ml

Kód: TIG2156 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

TIGI Bed Head Big Head
125 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky TIGI Bed Head Big Head

Popis:
Myslete ve velkém a dodejte vašim vlasům dokonalý objem s pěnou na vlasy TIGI Bed Head Big Head. Pěna vaše vlasy zahalí svěží ovocnou vůní na dlouho dobu. Lehká pěna na vlasy pro objem TIGI Bed Head Big Head dodá vašemu účesu dlouhotrvající tvar bez nežádoucího slepení a zatížení.

Účinky:

  • vytváří extra objem
  • je dlouhotrvající
  • má lehkou texturu
  • nezatěžuje vlasy
  • příjemná letní vůně 

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte 1-2 pumpičky do vlhkých vlasů a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.