Tiffany & Co. Tiffany & Love toaletní voda pro muže

1×
Tiffany & Co. Tiffany & Love toaletní voda pro muže
Tiffany & Co. Tiffany & Love toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 350

Ušetříte 40%
90 ml
1 399

Kód: TIF02175 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis Tiffany & Co. Tiffany & Love
Složení

Začněte každý den oslavou. Toaletní voda pro muže Tiffany & Co. Tiffany & Love vám připomene, že láska si ji zaslouží ve všech svých podobách. A způsobů, jak ji vyjádřit, existuje nepřeberné množství. Jaký je ten váš?

  • autory vůně jsou Sophie Labbé a Nicolas Beaulieu
  • vůně tvoří duo s dámskou parfémovanou vodou Tiffany & Love
  • společnou ingrediencí obou vůní je modrá sekvoje

Složení vůně:
Jako první rozpoznáte vůni zázvoru a mandarinky se špetkou koření kardamom. O chvíli později se rozvoní směs jalovce a cypřiše, která byla vytvořena výhradně pro Tiffany a vnáší do vůně esenci modernosti. Kombinace modré sekvoje, santalového dřeva a vetiveru vytváří kombinaci, která dovede vůni k dokonalosti a zajistí, že vás bude ještě dlouho provázet.

Příběh vůně:
Po úspěchu vůní Tiffany & Co, Tiffany & Co Intense a Tiffany & Co Sheer přichází v roce 2019 na trh vůně Tiffany & Co. Tiffany & Love. Doplňuje ji dámská parfémovaná voda Tiffany & Love a je oslavou emocionálního spojení a lásky ve všech svých podobách a vyjádřeních.

Tělo flakonu zdobí znak & a je symbolem spojení i různorodosti. Na víčku rozpoznáte vzor tvořený písmenem T a hlavní ingredience vůně jsou vyryté na stříbrné plaketce. Propracovaný design potrhuje charakter této unikátní pánské vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, zázvor, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cypřiš, jalovec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, sekvoje, vetiver
Druh vůně
aromatická, dřevitá

Napsali jsme o Tiffany & Co. Tiffany & Love
Články

O značce Tiffany & Co.

Značka Tiffany & Co. definuje svými legendárními klenoty prvotřídní šperkařskou práci, exkluzivitu a eleganci. Král diamantů, jak byl nazýván zakladatel značky Charles Lewis Tiffany, žil vášní pro ty nejkrásnější drahé kameny a brilantní designy svých šperků.

Ikonická tyrkysová barva, známá jako Tiffany blue, je stejně jako samotné jméno znamením luxusu. Provází celou tvorbu značky, od dárkové krabičky, přes samotný šperk až po design Tiffany parfému. První vůně vznikly v 80. letech minulého století – květinová Tiffany for Women a kořenitá Tiffany for Men. I ve svých parfémech pak značka zachycuje ty nejčistší esence, exkluzivitu a eleganci a snaží se vyvolat jedinečný pocit doteku drahého šperku na holé kůži.

Od svého vzniku v roce 1837 okouzlila značka kromě významných osobností postupně celý svět. A také dnes jsou nadčasové šperky Tiffany & Co. připomínkou těch nejvýznamnějších životních okamžiků.

Recenze Tiffany & Co. Tiffany & Love1