Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada pro ženy

Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada pro ženy
Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada pro ženy

Kód: TIF02240 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 75 ml + Fresh Floral parfémovaná voda 10 ml + Dark Cedar parfémovaná voda 10 ml

Popis Tiffany & Co. Tiffany & Co.
Složení

Luxusní vůně bude vždy tou pravou volbou, pokud chcete opravdu potěšit. Dámský parfémový set Tiffany & Co. Tiffany & Co. v krásném balení radost obdarované ještě znásobí. Vsaďte na kouzlo dokonale sladěné sady, do které se zamiluje na první pohled každá žena.

Vlastnosti:

  • obsahuje miniaturky vůní
  • potěší všechny ženy
  • skvěle se hodí jako dárek

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 75 ml
  • Fresh Floral parfémovaná voda 10 ml
  • Dark Cedar parfémovaná voda 10 ml

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Tiffany & Co.

Značka Tiffany & Co. definuje svými legendárními klenoty prvotřídní šperkařskou práci, exkluzivitu a eleganci. Král diamantů, jak byl nazýván zakladatel značky Charles Lewis Tiffany, žil vášní pro ty nejkrásnější drahé kameny a brilantní designy svých šperků.

Ikonická tyrkysová barva, známá jako Tiffany blue, je stejně jako samotné jméno znamením luxusu. Provází celou tvorbu značky, od dárkové krabičky, přes samotný šperk až po design Tiffany parfému. První vůně vznikly v 80. letech minulého století – květinová Tiffany for Women a kořenitá Tiffany for Men. I ve svých parfémech pak značka zachycuje ty nejčistší esence, exkluzivitu a eleganci a snaží se vyvolat jedinečný pocit doteku drahého šperku na holé kůži.

Od svého vzniku v roce 1837 okouzlila značka kromě významných osobností postupně celý svět. A také dnes jsou nadčasové šperky Tiffany & Co. připomínkou těch nejvýznamnějších životních okamžiků.

Recenze Tiffany & Co. Tiffany & Co.