Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada II. pro ženy

1×
Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada II. pro ženy
Tiffany & Co. Tiffany & Co. dárková sada II. pro ženy

Kód: TIF0002 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 5 ml

Popis Tiffany & Co. Tiffany & Co.
Složení

Se svou vůní se už nemusíte nikdy loučit na dlouho. Dámský parfémový set Tiffany & Co. Tiffany & Co. obsahuje plnou verzi vůně i její miniaturu. Ta si snadno najde místo i v té nejmenší kabelce, připravená kdykoli vás během dne znovu zahalit do svého nezaměnitelného aroma.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny ženy
  • miniatura vůně je ideální do kabelky

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 50 ml
  • parfémovaná voda 5 ml

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Tiffany & Co.

Značka Tiffany & Co. definuje svými legendárními klenoty prvotřídní šperkařskou práci, exkluzivitu a eleganci. Král diamantů, jak byl nazýván zakladatel značky Charles Lewis Tiffany, žil vášní pro ty nejkrásnější drahé kameny a brilantní designy svých šperků.

Ikonická tyrkysová barva, známá jako Tiffany blue, je stejně jako samotné jméno znamením luxusu. Provází celou tvorbu značky, od dárkové krabičky, přes samotný šperk až po design Tiffany parfému. První vůně vznikly v 80. letech minulého století – květinová Tiffany for Women a kořenitá Tiffany for Men. I ve svých parfémech pak značka zachycuje ty nejčistší esence, exkluzivitu a eleganci a snaží se vyvolat jedinečný pocit doteku drahého šperku na holé kůži.

Od svého vzniku v roce 1837 okouzlila značka kromě významných osobností postupně celý svět. A také dnes jsou nadčasové šperky Tiffany & Co. připomínkou těch nejvýznamnějších životních okamžiků.

Recenze Tiffany & Co. Tiffany & Co.1